Ünlülerin Doğum Sonrası Zayıflama Sırları

Ünlüler hamileliklerinden sonra gerek podyumlarda gerekse verdikleri konserlerde karşımıza fit bit vücutla çıkıyor. Ünlülerin doğum sonrası zayıflama sırları, özellikle kadınlar tarafından merak ediliyor. Yazımızda sizlere ünlülerin doğumdan sonra nasıl eski hallerine döndükleri hakkında bilgi vereceğiz.

Demet Kutluay Doğumdan Sonra Nasıl Zayıfladı?

Demet Kutluay, doğumdan sonra sadece spor yaptı. Açıklamalarına göre harika fiziğini sürekli egzersiz yapmaya borçu olan ünlülerden bir tanesidir. Demet Kutluay, doğumdan sonra 10 KG verdi. Geriye kalan 13 kiloyu ise zamana yayarak ve düzenli olarak egzersiz yaparak verdi.

Ebru Şallı Doğumdan Sonra Nasıl Zayıfladı?

Ebru Şallı, hamileliği boyunca pilates yaptığı için hamileliklerinde çok az aldı. Hatta bu yüzden çok fazla eleştiri almıştı. İncecik bir fiziğe sahip olan Ebru Şallı, bu fiziğe doğumdan sonra da geri dönmeyi yürümeye, yüzmeye ve düzenli olarak yaptığı pilatese borçlu. Şallı, yıllardır aynı kilosunu koruyor. Tabii bu dönemde yediklerine de çok fazla dikkat etti. Açıklamalarında günde 8 öğün yediğini ve bu şekilde metabolizmasını hızlandırdığını belirtiyor.

Gülben Ergen Doğumdan Sonra Nasıl Zayıfladı?

Gülben Ergen açıklamalarında doğumdan sonra bebeklerini emzirdiği için sıkı bir diyete girmediğini belirtiyor. Yalnız sofrasında pilav, kızartma, hamur işi, beyaz ekmek ve konserve gıdalarına yer vermedi. Ergen, bu dönemde günde 3 litre su içti, ısırgan ve rezene çayları içti. Aynı zamanda haftada 3 öğün et yemeye dikkat etti.

Emina Sandal Doğumdan Sonra Nasıl Zayıfladı?

Mustafa Sandal’ın karısı olan Emina Sandal, hamilelik süresi boyunca 9 aldı. Emina Sandal’ın açıklamalarına göre doğumdan sonra spor veya diyet yapmadı. Yalnız 4 ay boyunca yüzdü. Doğumda aldığı kilolarını ise yüzerek verdi. Ayrıca Sandal, yüzmeyi çok sevdiğini ve spordan saymadığını belirtti.

Pınar Altuğ Doğumdan Sonra Nasıl Zayıfladı?

Pınar Altuğ, hamileliği boyunca toplam 15 kilo aldı. Normal doğum tercih eden Altuğ, hamileliği süresince aldığı kilolarının büyük bir bölümünü normal doğum tercih ettiği için  kısa sürede verdi. Geriye kalan kilolarını ise bebeğini emzirerek ve bol su içerek verdiğini belirtti.

Ünlülerin doğum sonrası zayıflama sırları aslında çok kafa karıştırıcı maddeler değil. Fakat hepsi sizin de gördüğünüz gibi bir düzen oturtarak ilerlemiş. Yabancı ünlülerin zayıflama sırlarına baktığımız zaman genellikle egzersiz veya yoga yaparak verdiklerini görüyoruz. Özellikle yoganın doğum kilolarını verme de çok yardımcı olduğu söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

  1. Ünlülerin Doğum Sonrası Zayıflama Sırları için yorumda bulun

    Ünlülerin Doğum Sonrası Zayıflama Sırları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ünlülerin Doğum Sonrası Zayıflama Sırları için ilk yorumu yapabilirsin.