Clean Face Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Clena face leke kremi uzun zamandır piyasada satılan ve oldukça talep gören bir ürün. Türk markası ve tamamen doğal olan clean face yoğun talep görüyor.

Peki bu ürünü kullananlar ne kadar memnun? Birlikte bu konuyu detaylı olarak araştırdık.

 

Clean Face Leke Kremi Ne İşe Yarıyor?

Clean face cilt lekelerinin giderilmesi, sivilce ve aknelerin giderilmesi ve siyah noktaların temizlenmesi gibi sorunlara çözüm sunuyor.

Düzenli kullanım ile 1 hafta sonrasında ciltte etkilerini göstermeye başlıyor. Düzenli kullanmanız gerektiğinin de altını çizmekte fayda var.

Leke kremini düzenli kullanmanız halinde sivilce, akne ve cilt lekelerine karşı güzel bir sonuç veriyor. Sosyal medyadan kremin kullanıcısına ulaştığımız bir kişi cildindeki sivilcelerden 2 hafta sonra kalıcı olarak kurtulduğunu söyledi.

 

Clean Face İşe Yarıyor Mu?

İnternet üzerinden satışların kolay ve yoğun olması kozmetik sektöründeki ürünlerin suiistimal edilmesini ve insanların güvenini kırma konusunda olumsuz etkiler sağladı.

Hiçbir işe yaramayan ürünleri insanların iyi niyetini kullanarak satışlar gerçekleştirdiler.

Clean face uzun süredir satışta ve instagram ve facebook üzerinden kullanıcıların gerçek yorumlarını okuyabilirsiniz.

İşe yaradığı hakkında fotoğraf ve videolar mevcut. Firmayı arayıp teyit etmek istediğimizde ise devamlı müşterilerinin olduklarını eğer memnuniyet olmazsa neden sürekli müşterilerinin olduğunu bizlere sordular.

Bizlerin de gözlemlerine göre clean face leke kremi işe yarıyor ve kullanıcıları oldukça memnunlar.

 

Clean Face Kullanıcılarının Şikayetleri Neler?

Clean face’in kullanıcılar tarafından oluşturulan etki anlamında bir siparişi bulunmuyor. Detaylı olarak araştırma yaptığımızda ürünün sadece kargodan dolayı kaynaklanan problemlerden şikayetleri olduğunu görüyoruz.

Bazı bölgelerde kargo firmalarının personelleri kapıya ürünü getirmiyor ve alıcıya haber vermiyor. Bundan dolayı sadece clean face değil neredeyse bütün ürünlerde şikayetler bulunuyor.

Bu tip durumlarda kargo takip numarası ile hem ürünü satan firma hem de teyit etmek amaçlı kargo firmasıyla iletişime geçin. Ürün satan firma ile iletişime direk geçtiğinizde zaten kendileri kargo firmalarını arayıp durum hakkında sizleri bilgilendirip gerekli yönlendirmeleri gerçekleştiriyorlar.

Gerçek Kullanıcı Yorumları

Konun detayına giderek daha fazla araştırma gerçekleştirdik. Birkaç kullanıcının yorumunu sizler için seçtik.

Ayşe Demirci

Daha önceleri bir sürü ünlü ve fenomenlerin tanıttığı ürünleri güvenerek almıştım. Sonuç ne mi oldu dersiniz, cildimi berbat hale getirdi!

İçimde güven yoktu ama arkadaşım clean face’i bir süredir kullandığını ve memnun olduğunu söyleyince bende aldım. 3 haftada cildimi toparladı ve siyah noktaları yok etti. Çok memnun kaldım.

 

Ahmet Öz

1 aydır kullanmaktayım. Sivilcelerimin yok olması için elimden geleni önceden yapmıştım ve hiçbir markanın ürünü işe yaramamıştı. Fakat clean face 1 ay oldu sivilce ve akneler gitti. Yüzüm tertemiz oldu.

 

Nereden Sipariş Verebilirim?

 

Cleanfaceturkey.com adresinden leke kremini sipariş verebilirsiniz. 1 ya da en geç 3 günü içerisinde kapıda ödemeli kargo ile leke kreminizi teslim alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Mehmet tüncel dedi ki:

    Kesinlikle işe yaramıyor olumlu yorum yapnlar mağza çalışanları):

  2. Fırat Serik dedi ki:

    İşe yarar ve kullanan herkesi çok memnun edebilecek şahane bir mucize clean face..

  3. ceren dedi ki:

    kullanmaya başlayalı 1 ay oldu bu ürünü iyiki de almışım diyorum sivilcelere olan etkisi inanılmaz derecede şaşırtıcı