Lob Kesim Nedir, En İyi Lob Saç Modeli Fikirleri

Lob saç kesimi, bir dahaki sefere düşünmeniz gereken bir stildir. Şu anda ünlüler arasında en popüler saç kesimi olmasının yanı sıra, aynı zamanda çok yönlüdür. Ne tür bir saça sahip olduğunuz, yüzünüzün hangi şekle sahip olduğu ve normal bir temelde hangi tonları giymeyi tercih ettiğiniz önemli değildir. Bugün size uzun bir bob saç kesimi yani lob kesimi ile ilgili detayları aktaracağız.

Lob Saç Kesimi Nedir?

Lob saç kesimi tanımı, “uzun bob” kelimesinin kısaltmasıdır. Kısa bir bob ile orta uzunlukta bir kesim arasında bir yerdedir. Saçınızı biraz kısaltmak istiyorsanız, tam da aradığınız şey bir lob olabilir!

Katmanlı Lob Saç Kesimi

Katmanlı bu lob saç kesimi, kömür grisi alt tonları ve pamuk şeker pembe tonları ile çok güzeldir. Biraz daha cesur ama yine de eğlenceli ve kadınsı gibi bir görünüm istiyorsanız, bu dalgalı lob tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir!

Düz Lob Saç Kesimi

Kıvırcık saçlarınız yoksa ve kısa bir stil istiyorsanız, bu uzun bob size yardımcı olabilir. Düz saç kesimi çok şık ve sofistike. Seksi yan katmanlar hafifçe derecelendirilmiş stil, şık ancak biraz da baştan çıkarıcı bir görünüm istiyorsanız harika bir görünüm. Şekillendirmek için yuvarlak bir fırça ile fönleyin ve ardından düz bir maşa ile pürüzsüz bir görünüm elde edin.

Omuz Boyu Saç Kesimleri

Omuz uzunluğu saç kesimi mi düşünüyorsanız? Bu omuz saç kesimlerinden birine ne dersin? Turuncu ve kahverengi tonlarının hoş bir balyaj karışımıyla tarzınızı gösterebilirsiniz!

Açılı Bob Saç Kesimi

Kısa stile hazır olup olmadığından emin değil misin? Açılı bir lob nasıl olur? Saçını şık bir kabarık veya yarı yukarı takmayı seven biriyseniz, bu size ön tarafta daha fazla uzunluk sağlar. Dalgalı saçlarınızı daha uzun açılı bob saç kesimi ile kolayca bir topuz, at kuyruğu veya örgüye geri çekebilirsiniz.

Dokulu Lob Saç Kesimi

Saçlarınıza daha fazla doku eklemeniz mi gerekiyor? Bu dokulu lob, kalın veya ince, kıvırcık veya düz herhangi bir saç dokusuna bir ton derinlik katacak!

Dokulu bir saç kesimi, saçınıza hayat vermenin harika bir yoludur. Hacim için bazı dalgalar ekleyin ve o kadar çok dokuya sahip olacaksınız ki, bu şık lobu neden yıllar önce kesmemiş olduğunuzu merak edeceksiniz.

Ters Bob Saç Kesimi

Tersine çevrilmiş bob saç kesimi, kendi başına oldukça tatmin edici bir şeydir. Ek olarak sarışın olan kadınlar için idealdir.

Bir Cevap Yazın

  1. Lob Kesim Nedir, En İyi Lob Saç Modeli Fikirleri için yorumda bulun

    Lob Kesim Nedir, En İyi Lob Saç Modeli Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lob Kesim Nedir, En İyi Lob Saç Modeli Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.