Esmerler Kadınlara En Çok Yakışan Saç Renkleri

Esmer kadınlara en çok yakışan farklı tonlara göz atarak saçlarınıza yepyeni bir görünüm sağlayabilirsiniz.  Sanılanın aksine, esmer kadınlara yakışan saç kesimleri ve renkleri hiç de azımsanacak kadar az değildir. Aksine, canlı renklerden açık tonlara, cilt alt tonunuza ve tarzınıza uygun bulduğunuz pek çok seçeneğini gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Esmer kadınlar, son derece çarpıcı ve çekici bir görünüme sahiptir. Seçilen saç renkleri teninizin ışıltısını ve tonunu daha ön plana çıkarmak, cilt tonunuz ile kusursuz bir uyum yakalamaya yarar. Kısacası, esmer kadınlara uygulanabilecek birçok saç rengi mevcuttur. Haydi deneyebileceğiniz çarpıcı tonlara birlikte göz atalım!

Esmer tenlere yakışan temel tonları belirledikten sonra, saç yapınıza ve tarzınıza bağlı olarak yakın renk seçeneklerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Seçim yaparken cilt alt tonunuzu göz önünde bulundurmanız önemlidir. Pembe cilt alt tonlarına sahipseniz küllü ışıltıları ve soğuk tonları, sarı cilt alt tonlarına sahipseniz sıcak yansımaları tercih etmeniz gerekir.

Bal Köpüğü

Kim demiş esmerlere sarı ve açık tonların yakışmaz dediğini? Doğru tonları seçtikten sonra, saçlarınız ve ten rengi arasında uyumlu bir kontrastları yakalamanız gerekir. Bal köpüğü tonları, sarı alt tonlu ciltler için idealdir. Saçlarınız güneşten açılarak doğal renkler görmek isterseniz ve koyu ten rengine kumral tonlarını yakıştırıyorsanız, bal köpüğü sizler için doğru bir tercih olacaktır.

Altın Kahve

Altın çikolata olarak söylenen altın kahve tonları, bal köpüğü rengi kadar açık tonları tercih edilmese de kumral renkleri sevenler için harika bir seçimdir. Altın yansımalar ile orta koyulukta buluşan kahve tonları, cildinizi daha dinamik ve aydınlık görünmesini sağlayabilir. Özellikle saçlarınızın cansız ve mat görünümünden memnun değilseniz, altın kahveyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kızıl Kahve

Kızıl kahve tonları, ten renginiz ile görünümünüze samimi bir hava katmak ve yeni bir uyum yakalamak için doğru bir tercihtir. Üstelik kızıl kahve tonları her modele ve saç şekline rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez modellerden biri olan kızıl kahve tonu, daha yumuşak geçişlere sahip gölgeler ile birlikte kullanılabilmektedir.

Siyah

Son olarak bir klasik renkten bahsedeceğiz. Bu renk Siyah! Esmer ten renkli kadınlara en çok yakışan saç renklerinden biri siyah tonlardır. Saçlarınızda şık, çarpıcı ve asil bir görünüm yaratabilmek, daha canlı ve ışıltılı görünen saçlara kavuşmak isterseniz, saçlarınızı siyahın etkileyici ve klasik tonları ile buluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Esmerler Kadınlara En Çok Yakışan Saç Renkleri için yorumda bulun

    Esmerler Kadınlara En Çok Yakışan Saç Renkleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Esmerler Kadınlara En Çok Yakışan Saç Renkleri için ilk yorumu yapabilirsin.