Zayıf Görünme Taktikleri

Yıllardır girdiğiniz onlarca diyete, saatler boyunca sıkılmadan katlandığınız o uzun yürüyüşlere rağmen bir türlü zayıflayamayanlardan mısınız? Su içseniz bile yarıyor; kısa bir sürede bile aniden birkaç kilo almayı mı başarıyor musunuz? O zaman; son çare olarak zayıf görünme taktiklerine başvurabilir; bir türlü eritemediğiniz fazlalık kilolarınızı kıyafetlerinizin ardına saklayarak; en azından birkaç kilo daha zayıf görünebilirsiniz.

Bu yazımızda hem beyleri hem de bayanları ilgilendiren en faydalı zayıf görünme taktiklerine kısaca değinmek istiyoruz.

İşte; en etkili zayıf görünme taktikleri listemiz:

  • Favori renginiz siyah olsun!

Özellikle vücudumuzdaki fazlalıkları muhteşem bir şekilde kapatan siyah renkli kıyafetler giymek; zayıf görünme taktikleri listemizin ilk sırasında bulunuyor.

Siyahın yanı sıra asker yeşili ve kahverengi gibi koyu renkli elbiseler giyerek de daha ince görünmeyi başarabilirsiniz.

Bu noktada koyu renk parçaları vücudunuzun alt kısmında kullanmanız gerektiğini önemle hatırlatmak istiyoruz. Ya da tek parça ve tek renk koyu kıyafetler ile de en az birkaç beden daha zayıf görünebilirsiniz.

  • Enine çizgili kıyafetlerden uzak durun!

En zayıf bay ve bayanları bile daha kilolu gösteren enine çizgilerden hayliyle sizin epey bir uzak durmanız gerekiyor.

Enine çizgili kıyafetler yerine boyuna çizgili kıyafet tercihinde bulunarak da daha ince görünmeniz mümkün.

  • Büyük desenli kıyafetlere gardırobunuzda yer vermeyin

Üzerinde kocaman desenlerin yer aldığı ya da büyük geometrik şekilli bluz ya da elbiseler giymekten her ne kadar hoşlanırsanız hoşlanın; maalesef ki zayıf görünme arzunuza ulaşmak adına bu tarz kıyafetlere gardıroplarınızda hiçbir şekilde yer vermemelisiniz.

İlla da desenli kıyafet giymek istiyorsanız; büyük desenler yerine minik desenler ve şekiller ile bezenmiş kıyafetlerle hem daha zayıf hem de daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Vücudunuzu tamamen saran streç elbiseler giymekten kaçının

Özellikle oldukça kalabalık olan bir partiye davetli olduğunuz bir günde üzerinize giydiğiniz streç elbise yüzünden vücudunuzun tüm hatlarını belirgin bir şekilde ortaya çıkarabilir, herkesin bakışlarının fazlalık kilolarınıza yönelmesine neden olabilirsiniz.

Böylesine can sıkıcı bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız; önleminizi önceden alın ve hiçbir şekilde streç elbise giymeyin. Hatta ve hatta dolabınızda bulunan streç elbiseleri arkadaşlarınıza armağan edin!

  • Yüksek bel pantolonlar ile karın bölgenizdeki fazlalıkları gizleyin

Şayet karın bölgenizdeki fazlalıklar yüzünden hamile gibi görünüyorsanız; düşük bel pantolon giymeniz daha da şiş görünmenizi beraberinde getirebilir.

Bu yüzden de alışverişleriniz esnasında karın bölgenizi toparlayan yüksek bel pantolonlara öncelik vermenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Zayıf Görünme Taktikleri için yorumda bulun

    Zayıf Görünme Taktikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zayıf Görünme Taktikleri için ilk yorumu yapabilirsin.