Yaz Gelmeden Bölgesel İncelme Hizmetimizle Tanışın

Yaz geliyor ve sizde artık basen, bel, karın, gibi bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istiyorsunuzdur eminim. Bu fazlalıklar sporda yapsanız gitmiyor biliyorum. Eğer sizin de sporla bir türlü gitmeyen sarkmalar veya fazlalıklarınız var ise ilaç ve ameliyat düşünmüyor iseniz sizde yaz gelmeden bölgesel incelme hizmetimizle tanışın. Tam size göre olan Ultrashape V3 tedavisini sizin de olmanızı kesinlikle öneririm. Dermaclinic Ultrashape V3 gayet bütçe dostu, oldukça güvenli ve müşteriler tarafından olumlu not alan bir üründür. Dermaclinic olarak onlarca mutlu müşterimiz arasına girmek isterseniz bize ulaşın.

​      Vücudumuzda istenmeyen yağlı bölgelerin parçalanarak yeniden şekillenmesini sağlayan Ultrashape V3, focus ultrasound yöntemine ameliyatsız incelme yöntemi diyebiliriz. Öncelik olarak ise sporlarla, diyetlerle eritemediğimiz istemediğimiz yağlarımızda etkili olur. Etkili olduğu bölgeler ise karın, bel, basen ve üst uyluk bölgeleridir.

Ultrashape V3, Focus Ultrasound Yöntemi Nasıl Uygulanır?

     Öncelikle, Ultrashape V3, focus ultrasound yönteminin erimesini istediğimiz bölgeye uygulanması ortalama 30dk– 1,5 saat arasında sürebilir. “İncelmeye ne zaman başlayacağım?” diyorsanız, seansın bitmesinden hemen sonra başlayarak 2 hafta boyunca vücudunuzdaki incelmeyi görebilirsiniz. Vücudunuzdaki incelme 3 – 4 cm olacaktır. Bu incelmede yaklaşık 1 beden küçülme demektir. İsteğinize bağlı olarak 2 hafta sonra yeniden Ultrashape V3, focus ultrasound yöntemini uygulayabilirsiniz. Kadınlarda olduğu gibi erkeklere de uygulanabilen bu yöntemimizi kesinlikle öneririz .

Ultrashape V3, Yönteminin Kavitasyon Ultrason cihazlarından Farkı nedir?

      Ultrashape V3 yöntemimizin kavitasyon ultrason cihazlarından farkı; kavitasyon ultrason yağ hücrelerini küçültürken, Ultrashape V3 yöntemimiz ise direkt olarak yok eder. Ultrashape V3 yöntemimiz gayet sağlıklı, ağrısız ve bütçe dostu bir üründür. Tercih nedenlerinden bir diğeri ise uygulanışı sırasında vücudunuza hiçbir enjeksiyon yapılmaması ve uygulama sonrasında morarma gibi anormal olayların olmamasıdır.

Onay Belgeniz Var mı?                                                                                                                 

       Ultrashape V3 cihazının Amerika ve Kanada’dan etkisinde ve güvenliğinde bir sakınca olmadığına dair FDA onayı Bulunmaktadır. Cihazın 2007’de Amerika’dan, 2008’de de Kanada’dan etkili ve güvenli olduğuna dair FDA onayı vardır. Yaklaşık olarak 50 binden fazla ülkede bu yöntem kullanılmaktadır. 500 ‘ün üzerinde hastada etkisinin olup olmadığına dair çalışmalar yapılmış ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Radyo frekansla kullandığımızdan uygulanan bölgedeki dolaşımı da arttırır. Fizyolojik ve metabolik yolla vücuttun atılan yağlar parçalanan yağlardır. Kliniğimizde Ultrashape V3  yöntemi yani en son sürümü kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin https://www.dermaclinic.com.tr/bursa-bolgesel-zayiflama-incelme/

Bir Cevap Yazın

  1. Yaz Gelmeden Bölgesel İncelme Hizmetimizle Tanışın için yorumda bulun

    Yaz Gelmeden Bölgesel İncelme Hizmetimizle Tanışın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yaz Gelmeden Bölgesel İncelme Hizmetimizle Tanışın için ilk yorumu yapabilirsin.