Rüyada Evlilik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Evliliklerin Tabirleri

 

Çoğu zaman gece gördüğümüz rüyaların uyandığımızda oldukça etkisi altında kalırız. Rüyaların bir işaret olduğuna inanır ve anlamlarını merak ederiz. Peki, rüyada evlendiğini görmek ne demek? Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek ne demek? Rüyada sevdiğinin evlenmesi ne anlama geliyor?

 

 Rüyada Evlendiğini Görmek

 

Bir kimse rüyasında evlendiğini görürse, zenginlik ve bolluğa kavuşacağı anlamına gelir. Genç biriyle evlendiğini görmek ise daha çok zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada evlendiğini görmek bolluğa da tekabül eder. Bazı tabirlere göre ise, başka bir eve taşınma durumuna işaret olarak gösterilmektedir.

 

 Rüyada

 

Rüyada ile ilgili yorum yapılmaktadır. Rüyada için bazı tabirciler, mutluluğun habercisi olarak gösterirken, bazıları ise keder ve üzüntülerin habercisi olarak görülür. Bazı kişiler, borç, sıkıntı olarak da yorumlamışlardır.

 

 Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

 

Rüyada evlendiği görülen arkadaşın, manevi ve maddi yönde mutluluğa erişeceği yorumlanır. Ayrıca rüyada arkadaşının evlendiğini görmek, rüya sahibi için de bir kısmetin çıkacağı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibin güzel günler yaşayacağı, mutlu olacağı bazı rüya tabircileri tarafından bildirilmektedir.

 

 Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

 

Rüyada birinin evlendiğini görmek, büyük kazançlar elde edileceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kısa zamanda yapacağı bir işten karlı çıkacağı da söylenmektedir. Rüyada birinin evlendiğini görmek rüya sahibi, yakın bir zamanda bir işe gireceği de karlı bir iş yapacağı da bildirilmektedir.

 

 Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek

 

Rüya tabircileri bu rüyada iki taraflı düşünmektedirler. Bazı tabirciler rüyada evleneceğin kişiyi görmek konusunu, kötü günlere sıkıntılara işaret ettiğini söylerken, diğerleri iş hayatında başarılı olma yolunda olduğunu da söylerler. Ayrıca bu rüyaların, rüya sahibinin, evleneceği kişiyi çok fazla düşünmesinden de kaynaklandığı bildirilir.

 

 Rüyada Evlenme Teklifi Almak

 

Güzel bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada evlenme teklifi almak, rüya sahibinin hayallerine kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kısa zaman içinde, hayırlı bir kişiyle tanışacağı, uzun bir beraberlik kuracağı anlamlarına gelmektedir. Ayrıca bir kısım rüya tabircileri uzun vadeli bir mutluluğun habercisi olarak da yorumlarlar.

 

 Rüyada Abinin Evlendiğini Görmek

 

Rüyada abisinin evlendiğini görmek, rüya sahibinin güzel günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kudretli mevkilere geleceğini, isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada abinin evlendiğini görmek, rüya sahibin manevi korkularından arınacağı anlamına da gelir. Bazı tabirciler, rüyayı gören kişinin tek başına bütün engellere karşı gelebileceği anlamını da çıkarmaktadırlar.

 

 Rüyada Ablanın Evlendiğini Görmek

 

Rüyada ablasının evlendiğini görmek ileri zamanlarda rüya sahibinin karşılaşacağı zorluklara tabir edilir. Ancak rüyada ablanın evlendiğini görmek, ilerideki çekilecek zorluklardan güçlü birinin kendisini koruyacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin, bütün zorluklardan bir şekilde kurtulacağı anlamını taşımaktadır.

 

 Rüyada Akrabanın Evlendiğini Görmek

 

Rüyada bir akrabanın evlendiğini görmek, bazı rüya tabircileri tarafından şöyle tabir edilir. Rüyada akrabanın evlendiğini görmek, hayırlı bir kısmetin habercisidir. Mutlu ve huzurlu bir geleceğin rüya sahibini beklediğine işaret edilir. Bir yandan da rüya sahibinin çok fazla istediği hayallerinin kısa zamanda gerçekleşebileceği anlamında da yorulur.

 

 Rüyada Annenin Evlenmesi

 

Rüyada annenin evlenmesi, büyük iş atılımlarına işaret eder. Rüya sahibi kimsenin ilerleyen zamanlarda büyük mevkilere kadar ilerleyeceğini, mevkisini de yoksul insanlara yardım için kullanmasına delalet eder. Rüyada annenin evlenmesi, birçok olumlu haber alınmasına da işaret eder. Kişi eğer bir iş teklifi alacaksa kısa zamanda alacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bütün iş hayatı sıkıntılarının sona ereceği anlamına gelmektedir.

 

 Rüyada Babanın Evlendiğini Görmek

 

Rüyada babanın evlendiğini görmek iki taraflı açıklanır. Birinci açıklamaya göre rüya sahibinin derde düşeceğini, borca gireceğini, yakınlarından birini kaybedeceğine işaret eder. İkinci açıklamada ise kişinin buruk bir mutluluk yaşayacağı, istediği kişiyle evlenemeyeceği, sıkıntılardan güç bela kurtulacağını işaret eder. Kısacası rüyada babanın evlendiğini görmek sıkıntılara yorumlanır. Bir başka deyişle rüya sahibinin, dertler göreceğine delalet eder.

 

 Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek İçin

 

Rüyada evleneceğin kişiyi görmek için çeşitli dualar ve metotlar vardır. İstiare namazına kalkmak bunlardan biridir. Ayrıca rüyada evleneceğin kişiyi görmek için En’am suresinin okunması gerektiği de söylenir. Rüyayı görmek için erken uyumak önemli bir etkendir.

 

 Rüyada Evleneceğini Duymak

 

Rüyada evleneceğini duymak, çekilen sıkıntıların sona ereceğine delalet eder. Rüyada evleneceğini duymak dünyalık problemlerin biteceğine, mal konusunda çekilen yoklukların sona ereceğine delalet eder.

 

Tabirler rüyada evleneceğini duymayı genel manada olumlu olarak yorumlamaktadır. Rüya sahibinin, yakın bir zamanda evlenebileceği, evliyse daha mutlu bir evlilik yaşayacağı tabir edilir.

 

 Rüyada Evlenmeden Hamile Kalmak

 

Rüya tabircileri bu konuyu şöyle yorumlarlar. Rüyada evlenmeden hamile kalmak, bolluk ve bereketin işaretidir. Yakın bir zamanda aileden birinin büyük bir başarıya imza atacağına delalet eder. Yine aileden birinin yakın bir gelecekte bir çocuk sahibi olacağı da yorumlanır. Rüya sahibi için ise, büyük fırsatlar anlamına gelmektedir. Bu fırsatlardan istifade ettiği takdirde, sağlıklı bir geleceğin kendisini beklediği de söylenmektedir.

 

 Rüyada Evlenmek İstemek

 

Rüyada evlenmek istemek, rüya sahibinin gerçekleşmeyen isteklerinin gerçekleşeceği manasına gelir. Bir yandan da rüyada evlenmek istemek, herhangi bir süre içerisinde müjdeli bir haber alınacağına tabir edilir. Rüya sahibinin, çok isteyip de yapamadığı bir şeyi bir zaman diliminde yapacağı anlamını taşımaktadır.

 

 Rüyada Evliyken Evlendiğini Görmek

 

Çok kısa bir zaman içinde bir ev mülk alınacağına delalet eder. Rüyada evliyken evlendiğini görmek, bir aile büyüğünden yardım almaya tabir edilir. Bu yardımla çekilen sıkıntıların biteceği, istenilen şeyin yapılabileceği anlamını taşımaktadır.

 

 Rüyada Eşinin Evlendiğini Görmek

 

Rüyada eşinin evlendiğini görmek bazı tabirciler tarafından zorluğun göstergeleri arasındadır. Rüyada eşinin evlendiğini görmek kısa zamanda evliliklerinde sıkıntıların meydana gelebileceği tabir edilir. Rüya sahibinin bu rüyadan sonra, az da olsa bir zekat vermesi gerektiği rüya tabircileri tarafından belirtilir.

 

 Rüyada Kuzeniyle Evlendiğini Görmek

 

Büyük sıkıntılara işaret etmekle beraber yanlış yollara girilebileceği de delalet edilir. Rüyada kuzeniyle evlendiğini görmek, büyük bir soruna işaret eder. Bazı dünyevi konularda maddi manevi sıkıntılar çekilebileceğine delalet eder.

 

 Rüyada Kızının Evlendiğini Görmek

 

Rüyayı gören kişinin çocuklarının ileride büyük işler yapacağına delalet eder. Rüyada kızının evlendiğini görmek, rüya sahibin kızının gerçekten de evlenebileceğine, uzak memleketlere gidebileceğine tabir olunur. Ayrıca çocuklarından birinin bir iş için faklı yerlere gidebileceği anlamlarını da taşır.

 

 Rüyada Oğlunun Evlendiğini Görmek

 

Rüya sahipleri için büyük mutlulukların yaşanabileceği anlamlarını taşımaktadır. Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, rüya gördüğü evladının da güzel bir kısmete erişeceği de tabirciler tarafından belirtilir. Öte yandan rüya görülen evladın uzak diyarlara gidebileceği de alimler tarafından belirtilmiştir.

 

 Rüyada Sevdiğinin Evlenmesi

 

Bu rüya olumsuz olarak tabir edilir. Rüya sahibinin rüyada sevdiğinin evlenmesi görmesi, kısa bir zaman içerisinde olumsuzluklar yaşayabileceği anlamına gelir. Birçok derde girebileceği de rüya tabircilerince yorumlanmıştır.

 

 Rüyada Zorla Evlendiğini Görmek

 

Bu rüya sahibinin, yakın bir gelecekte bazı insanlarla muhalefete girebileceği anlamına gelir. Rüyada zorla evlendiğini görmek, sevdiği insanlarla sıkıntılar yaşanabileceğine tekabül eder. Bununla beraber sevmediği insanlarla da büyük anlaşmalar yapılabileceği de aktarılmaktadır.

 

 Rüyada Ölünün Evlenmesi

 

Rüyada bir ölünün evlendiğini görmek, yakın zamanda aileden bir kişinin evleneceğine yorumlanır. Rüyada ölünün evlenmesi, ne tam olumlu ne de olumsuz olarak gösterilir. Rüya sahibinin aile fertlerinden birinin doğum yapacağı, evlenebileceği, kaza yapacağı anlamlarını da taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin sadaka vermesi alimlerce söylenmektedir.

 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

  1. Rüyada Evlilik Görmek Ne Anlama Gelir için yorumda bulun

    Rüyada Evlilik Görmek Ne Anlama Gelir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüyada Evlilik Görmek Ne Anlama Gelir için ilk yorumu yapabilirsin.