Rüyada Evlenmek Nedir?

Rüyada kişi evlendiğini gördüğünde aslında birçok farklı anlama geldiği söylenebilir. Allah tarafından sizlere verilecek olan gücün simgesi olarak söylenebilir. Diğer bir anlam bütünlüğü olarak evlenmek yakın zaman içerisinde kötü günler geçireceğinizin yani büyük bir borç altına gireceğinizin göstergesi de olabilir. Yakın zaman içerisinde çok büyük bir üzüntü yaşayabilirsiniz. Seviye olarak yüksek mertebede olan bir iş kapısı olabilir. Bu iş kapısına gittiğinizde kendinizi orada çalışan yapmak için birilerine yalvarabilirsiniz. Rüyanızda evlendiğiniz kişi yakın çevrenizden tanıdığınız biri ise bu farklı anlama gelmektedir. Gelmiş olduğu anlamı ise dara düştüğünüzde evlendiğinizi gördüğünüz kişi sizin geçiminize katkıda bulunacağını ve kötü gününüzü bu kişi sayesinde atlatacağınız söylenebilir. Ancak tam tersi bir durum oluyorsa yani evlendiğinizi gördüğünüz kişiyi tanımıyorsanız buda rüyada gördüğün tanımadığın kişinin hayati tehlikesinin olduğunun veya bu kişinin yakın zaman içerisinde bir yerden başka bir yere taşınacağı söylenebilir.

Rüyada Evlenmek NedirRüyada Evlenmek Nedir?

Rüyada evlendiğinizde şahitleri görüyorsanız Allah’ın rızasını aldığınız şeklinde yorum yapılabilir. Kötü günlerde etmiş olduğunuz duanın yardımını Allah tarafından alacağınızda söylenebilir. Birçok anlam içerisinden en hayırlısı da bu anlamın olduğu görülmektedir. Rüyada görmüş olduğunuz evlilikte evlendiğiniz kişinin gerçek hayatta yaşamıyor olması ise umutsuzluk yaşadığınız bir olayın temize çıkmasına delalet etmektedir.  Bazı tabiri yapan kişilerin yorumlarına göre ise rüyada evlenmek rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde sanatsal anlamda birçok işe yöneleceği anlamına gelmektedir.

Bu bir tiyatro, müzikal, resim vs olabilir. Rüyadaki kişi eğer kendisini değil de rüyasında annesini evleniyor olarak görüyor ise yakın zamanda tüm mal varlıklarını kaybedecekleri söylenebilir. Rüyayı gören kişi çocuklu sahibi bir kadın ise çocuğunun yakın zaman içerisinde kısmetli olacağını ve evleneceğini gösterir. Rüyayı gören kişi bekâr ise yakın zaman içerisinde evleneceğine delalet eder. Gelinliğiniz tertemiz, bembeyaz ve ışıltılı bir şekilde ise aynı gelinliğiniz gibi tertemiz ve huzurlu bir geçireceğinizi gösterir ancak tam aksi bir durum söz konusu olursa yani gelinliğiniz kirlenmiş, kötü ve gösterişsiz ise evliliğinizde kötü günler geçireceğinizi sürekli olarak tartışmalar yaşanacağını göstermektedir. Evli bir bayansanız ve rüyanızda ise yeniden evlendiğinizi görüyor iseniz hayatınızın dönüm noktası olabilecek bir olayla karşı karşıya geleceğinize yorumlanmaktadır. Bu olay karşısında asla tek kalmayacaksınız. Aileniz ve yakın çevrenizin desteği her zaman sizin üzerinizde olacak ve siz kendinizi hep güçlü bir birey olarak hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Rüyada Evlenmek Rüyada Evlenmek Nedir? için yorumda bulun

    Rüyada Evlenmek Nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüyada Evlenmek Nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.