Rüyada araba kullanmak

Rüyanızda araba kullandığınızı görmek hayatınızda olan bitenleri kontrol altına almaya başlayacağınıza işaret olabilir. Çünkü şoför, arabanın hangi yöne ne kadar hızla gideceğine karar veren kişidir. Araçta şoför olmanız veya şoför mahallinde oturuyor olmanız da rüyanın anlamı hakkında önemli ipuçları barındırır.

Rüyada şoför iseniz…

Rüyada kendinizi araç kullanırken gördüyseniz muhtemelen hayatınıza yön veren kişi yine siz olacaksınız demektir. Aynı zamanda bu, hareketlerinizden yine sizin sorumlu olacağınıza işaret eder.

Şimdi rüyanızı hatırlamaya çalışın.

Eğer arabayı siz kullanıyorduysanız, yanınızda bir başkası var mıydı? Eğer kimse yoksa yardıma ihtiyacınız olabilir. Şayet varsa yanlış insana güveniyor olabilirsiniz veya başka insanların hayatına yön verecek olabilirsiniz.

Kontrolsüz sürüşler

Bir uçurumdan veya köprüden atladığınız, aşırı hız yaptığınız veya kontrolü kaybettiğiniz rüyalar kötü karar verdiğiniz anlamına gelir. Veya gelecekte oldukça yanlış kararlar alabilirsiniz demektir. Fakat aynı zamanda bu rüyalar yaptığınız hareketlerden sizin sorumlu tutulamayacağınızın da bir işareti olarak yorumlanabilir.

Eğer şoför mahallindeyseniz…

Hareket halindeki bir aracın şoför mahallinde oturduğunuzu gördüyseniz, muhtemelen hayatınıza başka birini dahil etmiş ve ipleri onun eline vermişsiniz demektir. Veya hayatınızı etkileyen kararları alırken kontrol sizin elinizde değil demektir. Keza bu durum, başınıza gelen olaylardan sorumlu tutulamayacağınızın da bir işareti olabilir.

Gittiğiniz yol da bir o kadar önemli!

Peki, rüyanızda gördüğünüz araba nereye gidiyordu? Başka bir şehre mi, yoksa lüks ve ihtişamlı bir eve mi? Arabanın varış noktası halihazırdaki hedefinizle ilgili önemli ipuçları barındırabilir. Eğer yol düz ve uzunsa hayatınızdaki her şey kusursuz gidecek demektir. Yok, kıvrımlı ve bozuk bir satıh söz konusuyla işlerin terse gideceğinin bir işareti olabilir. İlerledikçe yolun ikiye ayrıldığını gördüyseniz hayatınızın gidişatını önemli ölçüde değiştirecek bir karar vermeniz gerekebilir. Bu kimi zaman iş, kimi zaman gibi radikal ve önemli kararlar olabilir.

Şayet önünüzdeki yol karanlıksa ve kendinizden emin olmadan yola devam ediyorsanız, geleceğe dair hiçbir planınız yok demektir. Daha önce de bu yolda gittiğinizi hatırlıyorsanız, günlük yaşamınızda sürekli aynı hataları tekrarlıyor olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Rüyada araba kullanmak için yorumda bulun

    Rüyada araba kullanmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüyada araba kullanmak için ilk yorumu yapabilirsin.