Koç Burcu Kadınını Bu Ay Neler Bekliyor?

Koç burcu kadınları için bu ay aşk ayı olarak geçmektedir. Aşk yönünde oldukça şanslısınız. Bu ayda sevgilinizden evlenme teklifi bile alabilirsiniz. Koç burcu kadını olarak yalnızsanız hayatınızın aşkını bu ayda bulabilirsiniz. Her an hayatınızın aşkı için karşılaşmak için hazır olmalısınız. Ne yazık ki arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla aranızda problemler yaşayabilirsiniz. Bu ay insanlara karşı vereceğiniz savaşlarda epey bir yorulacaksınız gibi duruyor. İş hayatınızda atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Koç burcu kadını olarak bu ay işinize dört elle sarılıp çalışmalısınız. Çok fazla strese ve yoğunluğa bağlı olarak bu ayın sonlarına doğru sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Geçmeyen bir baş ağrısı yaşayabilirsiniz. Koç burcu kadını olarak çok hasta olduğunuzda bile dimdik ayakta durmaya programlanmış gibisiniz. Ama bu ay dinlemelere önem vermelisiniz. Dinlenmelerinizin yanında bol bol vitamin ve fosfor içeren yiyecekler tüketmelisiniz. Geniş yapraklı sebzelerden, et, tavuk ve balık tüketebilirsiniz. Koç burcu kadını olarak bu ay finansal sorunlar yaşamayacaksanız. Ama yine de temkinli olmasınız.

 

Koç burcu kadını bu ay çalışma ve iş hayatındaki kararlar bekliyor. Çalışma hayatında zorlayıcı bir döneme girmek koç burcu kadınlarının dikkat etmesi gereken önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Bu sayede koç burcu kadını da iş hayatı ile gündelik hayatını birbirinden ayırmayı ne yazık ki gene öğrenemeyecektir. Onlar işkolik oldukları kadar aynı zamanda sosyal hayatları olan insanlardır. Bu nedenle sosyal hayatınıza iş hayatınızı dahil etmek çevrenizdeki insanları sizden uzaklaştırabilir. Bunun için de koç burcu kadınlarına özellikle bu ay için tek tavsiyemiz, iş ile aşkı ya da iş ile sosyal hayatı birbirinden ayırmayı denemeniz olacaktır.

Kova Burcu Erkeği Aşk Durumu

Kova burcu erkeği oldukça rahat bir ilişki yaşamayı sever. Sıkılmayı ya da bunaltılmayı sevmez. Onun için eğlence önemlidir. Bu nedenle kova burcu erkeğini hem eğlendiren kadı hem de eğlenceli kadın faktörü etkilemektedir. Peki nedir eğlendiren ve eğleneli kadın? Eğlendiren ve birlikte eğlenmeyi seven kadın hayattan zevk almasını bilen kadınlardır. Özellikle aslan kadınları, kova kadınları eğlenceyi, gösterişi oldukça fazla severler. Gezip eğlenmek, yeni yerler keşfetmek ve bir ortamda anın tadını çıkarabilmek oldukça önemlidir. Bu nedenle de hem kendi eğlenen doğal bir kadın çevresindeki arkadaş grubunu ya da çevresindeki flörtünü de eğlendirebilir. Kapris yapma, sıkıntılar içerisinde boğuşmak ya da kültürsüz biri ile takılmak kova burcu erkeğinin tahammül edemeyeceği bir olgudur. Bu nedenle kova burcu erkeği burçlar konusunda ve burçlar içerisinde en zevkine düşkün ancak oldukça zeki olan kişilerdir. Eğlenip, gezip tozmak kova burcu erkeğinin istekleri olsa da, hayat eğlenceden ibaret değildir. Hırsları ile çalışmak yerine zekâsı ile işi anında kıvırıp pratiklikleri ile işleri yoluna koyması hayattaki denge açığını kapatmalarına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle kova burcu erkeği ile ilişki yaşamak isteyen bir kadın onun aşk hayatını da sorgulamalıdır. Kova burcu erkeği bir kadında zekaya aşık olur. Zeki olması, pratik olması, gezmeyi sevmesi kısacası kendi gibi olması kova burcu erkeğini kendine çeken özelliklerden biridir

2020 yılı için kova burcu erkeği aşk faktörü incelendiği zamanı bu aydan itibaren gelişecek güzel haberler ile birlikte ciddi ilişkiler yaşanabilir. Bildiğiniz üzere kova burcu erkeği ciddi ilişkilerin adamı değildir. Ancak bu yıl onların yuva kurma alanında artık kendine hayranlık uyandıracak kadınlar ile tanışmalarına vesile olacaktır. Evren kova burcu erkeği aşk için bu yıl olumlu mesajlar ile burçlara olumlara yapmaktadır. Bu da diğer burçlardaki kadınlar ile kova burcu erkeği içerisinde bir etkileşim olmasını sağlayacaktır. Onlar için hayranlık uyandırma ve aşık olma devri başlamış olmaktadır. Kova burcu olarak hayattaki şansınızı kaçırmadan bu yıl çevrenizde size hitap eden ve hayranlık uyandıran bayanları elinizden kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü aşk yaşamak ve dolu dizgin tam da bir kova erkeğinin istediği şekilde hayat arkadaşını, ruh eşini bulabilmek için eşsiz bir durum ile karşılaşılacaktır Bu fırsatların kaybolmamasını tavsiye ederiz.

Burçlar ve yorumları üzerine profesyonel bir deneyim ile karşılaşabilirsiniz. Sizleri her hafta bekleyen sürpriz gelişmeleri görmek ve gezegenlerin burcunuz için oluşturmuş olduğu kombinasyonlardan yaralanmak amacıyla mutlaka sayfamızı takip edebilirsiniz. Bunun için te yapmanız gereken durum adresimiz üzerinden bizleri takip etmek olmalıdır. En kaliteli burç yorumları ve haftalık, aylık burç analizleri ile birlikte hem kendi burçlarınız hem de sevdiğiniz insanları burçlarını buradan görebilir ve özelliğine uygun karşılaştırmalı burç analizlerimizi okuyabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

  1. Koç Burcu Kadınını Bu Ay Neler Bekliyor? için yorumda bulun

    Koç Burcu Kadınını Bu Ay Neler Bekliyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koç Burcu Kadınını Bu Ay Neler Bekliyor? için ilk yorumu yapabilirsin.