Aldatılmanın Burçlara Göre Yorumu

Aldatılmanın Burçlara Göre Yorumu

Aldatılmanın Burçlara Göre Yorumu

Koç Burcu

Koç burcu hayatın her safhasında kendi sözünü dinletmeyi seven bir karakter yapısına sahiptir. Aldatıldığında önce inanası gelmez ilk önce susar kendi içerisinde sindirmeye çalışır. Daha sonra ise bunu yapan kişiye kök söktürür sözleriyle karşı tarafı yerin dibine sokar. Karşı tarafa acı vermeden kendini rahatlatamaz.

 Boğa Burcu

Boğa burcu sinirli bir yapıya sahiptir. Karşı tarafın kendini bile açıklamasına izin vermeden direkt dalar. Eğer ki karşısında ki insan onu aldatıyorsa o kişinin hiç kaçışı yoktur. Asla ve asla af olmaz. Eğer ki bir yerde yalan dolan varsa boğa burcuna sahip insan o ortamda yoktur.

İkizler Burcu

İkizler burcu bazı konularda kötü bir durumla karşılaştığında önce bir tutuk davranış sergiler daha sonradan jeton düşer.  Onu aldatan kişiler bu dostluk ilişkisinde de olur aşk ilişkisinde de onu aldatanı her zaman baş tacı yapar. O aldatan kişi birden kıymete biner. İkizler birden onu aşırı önemsemeye başlar. Düşünmekten durup dururken kendi moralini bozabilir.

Yengeç Burcu

Eğer ki yengeç burcuna sahip bir kişiyi aldatmaya yelteniyorsanız hiç yeltenmeyin çünkü hisleri çok kuvvetlidir. Burunları acayip koku alır. Hemen kandırma planınızı durdurun. Eğer ki bu planı yengeç anladığı taktirde hayatınız tehlikededir. Sizi hayattan bezdirirler. Ölmek için her gün dua edersiniz.

Aslan Burcu

Sakın aldatmaya teşebbüs etmeyin çünkü çok kötü bir duruma düşer.  Kalbi çok kırılır. O hep beğenilmeye alıştığı için böyle bir durumda karşılaşacağı aklının ucuna gelmez.

Başak Burcu

Aldatıldığı durumda insanlar onun dik durmasını beklerken o etrafı aldırmadan acıyı bağrına basıp yine bildiği gibi hayatına kaldığı yerden devam eder.

Terazi Burcu

Aldatıldığı takdirde kendisiyle uğraşır. Önce kendini toplar sindirmeye çalışır. Aldatanı tamamen silmediyse acısını yaşar. Eğer ki tamamen bittiyse sizi etrafa magazin malzemesi eder. Hesap mutlaka görülür.

Akrep Burcu

Eğer akrep burcunu aldattıysanız karşılığı olarak oda sizi aldatır. Üzülmez. Her şey onun için karşılıklıdır.

Yay Burcu

Aldatıldığı zaman paranoyak olur. Gidin hemen ondan özür dileyin hatanızı kabullenin.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunu aldattıysanız onun onurunu kırarsınız. Güven duygusunu kaybettiği için konuşma devam etse bile sürekli sizi rencide eder.

Kova Burcu

Aldatıldığında böyle bir tuzağa düştüğü için sindiremez. Depresyona girer. Adınızı duymaya bile tahammülü yoktur. Özür kabul etmez.

Balık Burcu

Aldatıldığı zaman hiç beklemediğiniz tepkiyi verir. Sizi yerin dibine sokar ve rezil eder.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

  1. Aldatılmanın Burçlara Göre Açıklaması Aldatılmanın Burçlara Göre Yorumu için yorumda bulun

    Aldatılmanın Burçlara Göre Yorumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aldatılmanın Burçlara Göre Yorumu için ilk yorumu yapabilirsin.