İstanbul’da En İyi Saç Ektirme Yeri Neresi ve 2021 Fiyatları

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesini siz değerli okuyucularımız için hazırladık. Saç ekimi alanlarında sizlere birçok fırsatlar sunan saç ekim merkezleri, sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin bu alanda öncü birçok başarılı saç ekim merkezleri bulunmaktadır. Sizler de sağlıklı bir saç ekimi tedavisi için aşağıdaki listemizi inceleyebilirsiniz.

Neopital Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi listemizin ilk sırlarında yer alan Neopital Saç Ekim Merkezi, listedeki yerini, özellikle COVID döneminde aldıkları hijyen önlemlerine borçlular diyebiliriz. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen klinik, saçlarda %97 tutma oranı ile de oldukça iddialı ekim merkezlerinden birisidir.  Saç ektirme 2021 fiyat konusunu merak edenler için, bu klinikte 6.000 TL ile 14.000 TL arasında değişmektedir.

ASMED Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi listemizin ilk sırlarında yer alan ASMED hair transplant, Dr. Koray Erdoğan öncülüğünde hizmetine devam etmektedir. Saç ekimi alanlarında yapmış olduğu yenilikçi teknikler sayesinde adından söz ettiren ASMED, başarılı saç ekimi operasyonları sunmaktadır. Saç ekimi ücretler greft başına 3€ ile 3,5€ arasında değişmektedir. Bu nedenle maddi durumunuz yeterli ise tercih edebileceğiniz bir saç ekimi merkezidir.

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Serkan Aygın saç ekim merkezi İstanbul saç ekim merkezleri arasındadır. Şişli ilçesinde olan saç ekim merkezi, saç ekimi operasyonlarında DHI ve FUE tekniklerini kullanmaktadır. Saç ekimi tedavilerinde uygulanan teknikler, operasyonların fiyatını belirleyen en büyük faktördür. Saç ekimi maliyetleri FUE tekniği kullanılan operasyonlarda yaklaşık 2.500 €, DHI tekniği kullanılan operasyonlarda ise 3.000€ gibi maliyetleri olmaktadır.

Esthethica Saç Ekim Kliniği

Sadece bir saç ekim kliniği değil, plastik cerrahi, dental işlemler gibi pek çok alanda hizmet vermesi nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca sadece bu klinikte uygulanan DHI Plus Gold isimli özel saç ekim yöntemi de, Esthethica’yı farklı kılan sebeplerden birisidir. DHI Plus Gold yöntemini, DHI yönteminden ayıran nokta ise, Choi implanter kalem yerine altın materyal iğne ile yapılmasıdır. Bu sayede hem süreç kısalıyor, hem de dokunun aldığı hasar minimuma indirgeniyor.

Kaynak : https://www.habergundemde.com/istanbulun-en-iyi-sac-ekim-merkezleri-ve-sac-ekim-fiyatlari/

Bir Cevap Yazın

  1. İstanbul’da En İyi Saç Ektirme Yeri Neresi ve 2021 Fiyatları için yorumda bulun

    İstanbul’da En İyi Saç Ektirme Yeri Neresi ve 2021 Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstanbul’da En İyi Saç Ektirme Yeri Neresi ve 2021 Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.