Günlük Hayatımızda Bornozlar

Temel insani gereksinimler arasında yer alan temizlik önce sıcak su ve sabun, sonrasında da yumuşacık bir bornoz takımı ister. Bornozun bütün vücudu saran o rahatlatıcı etkisi hayatın getirdiği küçük keyifler içindedir.

 

Bornoz takımı nedir gibi bir soruya verilecek yanıtlar arasında ise ülkemizin bornoz çeşitleri ve diğer ev tekstili üretiminde tüm dünyada tanındığı başta gelmelidir. Sonrasında havlu kumaşlardan yapılan bu özel üretimin özellikle bornoz takımı miraykaya imzasını taşıyorsa daha da güzelleştiği hatırlanmalıdır.

 

Günümüzde her şeye cevap veren internette bornozla ilgili değişik konular okuyabilirsiniz. Bornozun tarihinden ünlülerin bornoz sahnelerine kadar pek çok ayrıntı sayfalar boyunca yer alıyor. Ünlü bir futbolcunun kız arkadaşının bornoz haberi ile başlayan bu liste gereksiz ayrıntılarla dolu uzayıp gidiyor.

 

Havlu Kumaşta Hidrofilite Nedir?

 

Yıkanma sonrası kullanılan bir çeşit banyo giysisi olarak düz tarifi yapılan bornozların kumaş kalitesi, deseni, rengi, uzunluğu, eğer bornoz seti olarak geçiyorsa hangi parçaları kapsadığı ve doğal olarak fiyatı seçiminde öne çıkan unsurlar olmaktadır. (Bir havlunun su çekme özelliği önemlidir ve ilgili sektör içinde hidrofilite olarak tanımlanır.) Sayılan bütün bu unsurlar bornoz ve havlu seçimlerinde miraykaya güvencesi altındadır. Bornoz aile seti gibi sizi ve eşinizi ilgilendiren bir ürünü de aynı kalite güvencesinde alabilirsiniz.

 

Bu çeşit ihtiyaçlarınızda miraykaya.com adresi tercih edeceğiniz ilk sanal alışveriş merkezidir. Sitede yer alan bornoz çeşitleri içinde kadınlara yönelik ürünlerin doğal olarak öne çıktığını görüyoruz. Bornoz kadın çeşitleri büyük bir koleksiyon oluşturuyor. Saçaklı, cepli, uzun, kısa, büstüyer tip denilen askılı model veya kapşonlu bornoz takımları hanımların çok hoşuna gidecek. Bilinçli tüketicilerin aklına gelen su çekme kalitesi, yumuşaklık gibi sorular ise her ürün hakkında ayrıntılı bilgi verilerek yanıtlanmaktadır. Takımlarının genelde dört parçadan oluştuğunu ve bornoz askı çeşitleriyle sunulduğunu da eklemek gerek.

 

Bornoz Setleri

 

Koleksiyonda sunulan aile bornoz seti ise on parçadan düzenlenmiş ve kumaşına bambu doku eklenmiştir. Setin esası mavi ve pembe renkli iki yetişkin bornozudur. Dört baş havlusu ile iki çift havlu terlik seti tamamlamaktadır. Bütün çeyizlerde olması gereken bu özel bornoz takımı banyolarda göz dolduracaktır. Tüm ürünlerdeki yumuşak doku bornoz erkek çeşitlerinde de hissedilmektedir.

Bornozu sabahlık ile karıştırmayın. Yıkanma sonu kurulanma amaçlı kullanılan bornozlar kişinin en özel alanı olan banyolara aittirler. Sabahlıklar ise ev içlerinde giyilen bir çeşit üst giysisidir, hanımlar uykudan kalkınca sabahlıklarını giyebilirler.

 

Ev Tekstili Ürünlerde Miraykaya İmzası Var

 

Büstüyer tip olarak geçen askılı bornozları da saçaklı, düz veya dantel işlemeli olarak koleksiyon ürünleri arasından seçebilirsiniz. Hepsi çeyizlere bile konacak nadide ürünlerdir. Günlük kullanımda, sevdiklerinize hediye seçerken veya çeyiz hazırlarken miraykaya bornoz takımları ve ev tekstili ürünleri aklınızda olsun.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Günlük Hayatımızda Bornozlar için yorumda bulun

    Günlük Hayatımızda Bornozlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Günlük Hayatımızda Bornozlar için ilk yorumu yapabilirsin.