Evlenmeden Önce Bu Yönlerinizi Gösterin

Evlenmeden önce herkes büyük bir soru işareti yaşar. Fakat karşınızdaki kişiye bazı yönlerinizi gösterirseniz bu soru işaretleri büyük ölçüde kalkacaktır.

Evlenmeden önce yaşanan dönem çiftler için çok önemlidir. Çünkü bu dönem kısmen kişilerin birbirini daha iyi tanıma ve bazı sivri noktalarını daha iyi gördükleri dönemdir. Düğünüzün, gelecekteki evinizin kusursuz olmasını isteyebilirsiniz. Fakat bunlar sadece mutlu bir aile ile anlam kazanır. Sizde bazı yönlerinizi evlenmeden önce eş adayınıza göstererek tepkilerine göre nasıl bir hayat süreceğinizi az çok tahmin edebilirsiniz. Evlenmeden önce bu yönlerinizi partnerinize mutlaka gösterin:

Sinirlerinize Hakim Olmaya Çalışmayın

Çoğu zaman sinirlendiğimizde kendimizi tutuyoruz. Özellikle partnerimizin yanında daha fazla sinirlerimize hakim olmaya çalışıyoruz. Fakat ömür boyu sinirlerimize hakim olamayız. Evlendikten sonra da yaşayacağımız çoğu öfke patlamasını eşimizden saklayamayacağız. Bu yüzden evlilikten önceki döneminizde de bu patlamaları ara sıra ona göstermenizde fayda var.

Şiddetli Bir Şekilde Ağlayın

Daha önce sevgilinizin yanında ağlamamış olabilirsiniz. Fakat bütün kadınlar bilir ki; her zaman bir leydi gibi ağlamıyoruz. Yani gözyaşları gözümüzden zarif bir şekilde dökülmüyor. Hani bütün yüzümüzün şekil değiştirdiği, diye bir şeyin kalmadığı bir yandan burnumuzu çekerken bir yandan söylendiğimiz ağlamamız var ya onu partnerinize gösterin. Onun yanında ağlamanız aslında ona ne kadar güvendiğinizi de gösterir. Bu şekilde partnerinizin böyle bir krizle nasıl baş ettiğini de görürsünüz.

Bir Yere Giderken Yanında Hazırlanın

Erkeklerin evlendikten sonra en fazla söylendikleri konu kadınların hazırlanma sürecidir. Bu hazırlanma sürecini baştan aşağı sevgilinize gösterin. Sizin en mükemmel halinizi görmek zorunda değil. Maskenizi yanında yapın. Yanında kıyafet seçin ve yanında yapın. Bu şekilde hem sizin her halinizi görür. Hem de hazırlanma sürecinizi baştan öğrenir.

Beraber Market Alışverişi Yapın

Erkekler kadınlarla alışveriş yapmayı pek sevmez. Bu yüzden kıyafet alışverişi için olmasa da market alışverişine beraber çıkın. Partnerinizin zayıflama çaylarınızı, yediğiniz abur cuburları ve sevdiğiniz yiyecekleri önceden görmesi evliliğiniz için iyi olacaktır. Aynı zamanda siz de market alışverişinde onun yeme alışkanlıklarını görürsünüz.

Hastalandığınız Zaman Sizinle Olsun

Evlenirken iyi günde kötü günde diye söz verilir. Her zaman mutlu ve sağlıklı olmayabilirsiniz. Bu yüzden bir hastalık anında yanınızda eşiniz de olsun. Bu şekilde herhangi bir sağlık probleminde nasıl hareket edeceğini daha iyi görürsünüz. Bu tarz şeyler gözünüze ufak meseleler gibi gelebilir. Fakat ileride evlendiğinizde bu konuda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Evlenmeden Önce Bu Yönlerinizi Gösterin için yorumda bulun

    Evlenmeden Önce Bu Yönlerinizi Gösterin için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evlenmeden Önce Bu Yönlerinizi Gösterin için ilk yorumu yapabilirsin.