Estetik Cerrahi

Günümüzdeki belli merkezlerde, vücudun herhangi bir bölgesindeki işlev ve görünümü iyileştirmeyi amaçlayan birçok işlem mevcuttur. Bu işlemler; estetik, plastik, rekonstrüktif cerrahi operasyonlar olarak belirtilebilir.

Mevcut cerrahilerde uygulanan işlemlerde; estetik cerrahide daha çok görünüm, rekonstrüktif cerrahide ise daha çok işlev iyileştirmesi yapılmaktadır. Estetik cerrahi, geçmiş yıllardan beri yoğun olarak talep gören bir bölümdür. Kişinin arzuladığı görünüme ulaşması için, estetik cerrahi üzerinde oldukça sağlıklı işlemler uygulanmaktadır.

Estetik Cerrahi Operasyonlarının Uygulandığı Bölgeler

Estetik cerrahi, vücudun dış görünümünün iyileşmesini sağlayan bir bölümdür. Vücutta en belirgin olarak gözüken; yüz, göğüs, kalça ve bacak üzerinde çeşitli oranlarda estetikler yapılmaktadır. Estetikte bölge üzerine uygulanan oranlar, bölgenin görünüm ve işlevine göre değişim göstermektedir.

Bu estetik operasyonları ameliyatla gerçekleştirilebileceği gibi ameliyatsız, uygun işlemlerle sağlıklı bir şekilde de gerçekleştirilebilir. Uzman Dr. Sami Tan Sarıgül estetik operasyonlarında sıkça başvurulan bir hekimdir. Sarıgül’ün estetik operasyonları arasında hizmet verdiği ameliyatsız işlemler; meme, kalça ve yüz bölgesinde gerçekleşmektedir.

Ameliyatsız Estetiği

Ameliyatsız meme estetiğini sağlamada, kişinin talebini en iyi şekilde karşılayan ve vücuda yan etkisi bulunmayan aquafiling işlemi kullanılır. Aquafiling, jel kıvamında olan bir vücut dolgu çeşididir. Tamamen doğal bir görünüm sunan bu işlemin kalıcılığı oldukça yüksektir. Uygulandığı bölgeye uyum sağladığından yalnızca meme bölgesine uygulanmamaktadır. Kalçada veya vücudun görünümünde kusur olan herhangi bir bölümünde de aquafiling işlemleri rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Memede uygulanan aquafiling işlemi, kişinin talebi göz önünde bulundurularak vücuda uygun oranlarda gerçekleştirilir. Bu işlemle kusurlu veya istenmeyen görünümlü göğüsler; daha diri, dolgun ve dik bir hale getirilir. Üstelik yara izi veya yapay bir görünüm oluşumu gerçekleşmemektedir.

Ameliyatsız Kalça Estetiği

Ameliyatsız kalça estetiği, yine güvenilir bir işlem olan aquafiling ile gerçekleştirilmektedir. Ameliyatla uzun ve sıkıntılı olarak gerçekleştirilebilirken, aynı görünüme bu işlem sayesinde ameliyatsız bir şekilde ulaşılır. Talep doğrultusunda kişiye, ameliyat korkusu yaşatmadan daha büyük ve dolgun kalçalara sahip olma hizmeti sağlanır. İşlem diğer dolgu çeşitlerine göre daha kalıcı ve yeniden uygulamaya açık haldedir.

Ameliyatsız Yüz Gerdirme İşlemleri

Yüz gerdirme, estetik cerrahi bölümünün sıklıkla talep aldığı bir konudur. Talep edilen görünüm, ameliyatsız işlemlerle rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin uygulanabilmesi için kullanılan birçok yöntem vardır. Bunlar arasında en çok Ultra Matrix ve Altın Üçgen Tekniği tercih edilmektedir. Bu yöntemler kişinin talebine maksimum oranda yanıt vermekte ve vücuda olumsuz hiçbir yan etki oluşturmamaktadır.

Daha fazla detaylı bilgi için : https://www.stsestetik.com/

Bir Cevap Yazın

  1. estetik cerrahi Estetik Cerrahi için yorumda bulun

    Estetik Cerrahi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Estetik Cerrahi için ilk yorumu yapabilirsin.