Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikleri

Her kadın hoşlandığı erkeği etkilemek ve kendi çekim alanı altına almak ister. Eminiz sizde beğendiğiniz veya etkilendiğiniz erkeğin sizinle ilgilenmesini ve onun dikkatini çekmeyi istersiniz. Erkeklerin kadınlarda beğendiği özellikleri belirttiğimiz yazımızda sizlere bu özellikler hakkında bilgi vereceğiz.

Erkekler Süper Kahraman Olmayı Severler

Erkeklere sorulduğu zaman kendi ayakları üzerinde durabilen ve güçlü olan kadınları beğendiklerini görebiliyoruz. Fakat her erkek zaman zaman kendini süper kahraman olarak hissetmek ister. Arabanızın kış lastiklerini değiştireceğiniz zaman, yeni bir telefon alacağınız zaman erkeklere sormanız onların hoşuna gitmektedir. Hata kavanoz kapağını bile açtırmanız onları daha güçlü ve mutlu hissettirmeye yeter. Erkekler, kadınların hayatla başa çıkmak için adım atmalarını seviyor. Fakat bu evrede onlara ihtiyacınız olduğunu da düşünmenizi istiyor.

Ferah ve Çiçeksi Kokan Kadınlar

Bütün erkeklerin kadınlar arasında temiz ve güzel kadınları sevdiklerini söyleyebiliriz. Çiçeksi kokak ve ferah bir parfüm kokusu erkekler üzerinde gerçekten çok etkili izler bırakıyor. Hatta bazı erkeklerin bir kadının sadece kokusundan bile etkilendiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden her kadın sabah kalktığında hızlı bir şekilde duş alarak gün boyunca güzel kokmak için kendisine vakit ayırmalıdır. Unutmayın! Bunun karşılığını erkeklerden kesinlikle alacaksınız.

Samimi Bir Şekilde Gülümseyen Kadınlar

Trafik, sorumluluklar ve yoğun bir iş hayatı arasında koşuşturan erkeklerin hepsi gerçekten samimiyetle gülümseyen bir kadına ihtiyaç duyar. Samimi bir şekilde ufak bir gülümseme bile erkeklere tüm yorgunluğu unutma ve kendini yenilenmiş hissetme konusunda yardımcı olacaktır. Erkekler için kadınların onları gördükleri anlarda gözlerinin parlaması ve samimi bir şekilde “nasılsın?” demesi yeterli olacaktır.

Kendini Geliştirmeyi Seven Kültürlü Kadınlar

Erkeklerin kadınlarda beğendikleri özellikleri sıralarken kendini geliştirmeyi seven kadınları es geçmememiz gerekir. Erkekler genellikle kendini sürekli bir adım ileriye taşımaya çalışan kadınları beğenmektedir. Bir kadının şehirdeki etkinlikleri takip ediyor olması, farklı müzik türlerinden hoşlanması, tutkuyla sevdiği bir yazarın olması erkeklerin hoşuna gidiyor. Erkeklerde günün sonunda muhabbet ederken kendilerine bir şeyler katabilecek olan kadınlardan hoşlanmaktadır. Beraber takip ettikleri bir dizinin yeni bölümünün hoşlandığı kadın tarafından hatırlatılması güzel olacaktır.

İltifatın Dozunu Kaçırmayan Kadınlar

Her kadın ilgi görmek ve beğenilmek ister. Fakat erkeklerinde böyle istekleri olduğunu söyleyebiliriz. Burada sürekli övülmek değil de dozunda bir iltifat erkekleri etkileyecektir. Örneğin erkeklere parfümünün çok güzel koktuğunu, size aldığı hediyeyi çok beğendiğinizi veya giydiği gömleğin ona yakıştığını söyleyebiliriz. Bir kadının erkeğe tatlı sözler söylemesi onların egosunu okşayacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikleri için yorumda bulun

    Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Özellikleri için ilk yorumu yapabilirsin.