Daha Uzun Bir İlişki İçin İlişki Önerileri

İlişki önerileri bazıları için saçma olsa bile daha uzun bir için çevrenizden gelen uyarıları dikkate almanız gerekir.

Bazı kadınlar uzun ilişkiler için yaratılmıştır. Karakterleri ve davranışları tamamen uzun ilişkilere uygundur. Fakat bunun aksine bazı kadınlar uzun bir için önerilere ihtiyaç duyarlar. İşte bu evre karşımıza çıkar. Yazımızda sizlere uzun bir ilişkiye sahip olabilmeniz için bazı ilişki önerileri vereceğiz. Bu önerileri uyguladığınız sürece mutlu ve huzurlu bir ilişkiniz olacaktır.

İlişkinizde Dikkat Etmeniz Gerekenler

-Sevgilinizi kaybetme korkusu yaşıyor ve kıskanıyor olsanız bile onu çok sıkarak bunaltmamaya dikkat edin. İlk zamanlar bu kıskançlıklar güzel gelebilir. Fakat zaman ilerledikçe artık karşıdaki kişiyi boğmaya başlayacaktır.

-Her buluştuğunuzda saatlerce konuşmak istemeyin. Sessizliği tercih etmeniz bazen sizin için daha iyi olabilir. Bu yüzden karşılıklı sessiz kalmayı deneyin. Bu da sizin için güzel bir deneyim olacaktır.

Eğer ilişkiye başlama evresindeyseniz ve o kişiye karşı çok fazla bir şey hissetmiyorsanız bunu kişiyi ümitlendirmeden belirtin. Sonrasında farklı suçlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz veya istemediğiniz bir ilişki yaşamayabilirsiniz.

-Bir erkeği beğeniyorsanız bunu ona belli edebilirsiniz. Duygularınızı sakladığınız sürece belki de istediğiniz bir ilişkiyi yaşayamayabilirsiniz.

-Sevgilinize hiç olmadığınız biri gibi davranmayın. Yani yapmacık hareket etmeyin. İlişki ilerlediği zaman ve kendiniz olmaya başladığınız zaman “seni hiç tanıyamıyorum, böyle değildin.” Gibi cümleler duyabilirsiniz.

-Her ilişkide ayrılık evreleri vardır. Bazıları kısa sürer bazıları ise uzun sürer. Eğer sizin en güzel ilişkiniz bittiyse bile dünyanız başınıza yıkılmamalı, yine dimdik ayakta durmalısınız.

-Sevgililerinizin arkadaşlarına da önem gösterin. Onlarla beraber eğlenceli programlar yapın. Fakat onların yanında eğlenceli görünmek için erkek gibi hareket etmeyin.

-Her zaman bakımlı olmaya özen gösterin. Örneğin tüyleriniz uzun olmasın ve maskelerinize dikkat edin. Sevgilinizin anı bir davetini bacağınızdaki tüyler yüzünden ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

-Bir insanı değiştirmek gerçekten çok zordur. Bu yüzden sevgilinizi olduğu gibi kabul etmeye çalışın. Yalnız sizi çok fazla rahatsız eden bir huyu varsa bunu ona söyleyebilirsiniz.

-Eğer uzun vadeli bir ilişki düşünüyorsanız bu büyük bir emek ister. Fakat henüz ilk buluşmalarınızda yorulmaya başladıysanız ve çok emek vermeniz gerekiyorsa baştan bırakmak daha iyidir.

-Sevgilinizin her zaman sizi hediyelerle şımartmasını beklemeyin görev olarak alınmış olan bir kırmızı gül bir zaman sonra can sıkıcı hale gelebilir.

-Sürekli siz alttan almaya çalışmayın. Alttan almak bir ilişkide karşılıklı yapılan bir eylemdir.

Bir Cevap Yazın

  1. Daha Uzun Bir İlişki İçin İlişki Önerileri için yorumda bulun

    Daha Uzun Bir İlişki İçin İlişki Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Daha Uzun Bir İlişki İçin İlişki Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.