Buz Lazer Epilasyon İle Farkı Hisset

Başımıza kadın ya da erkek fark etmeksizin bela olan kıllardan kurtulmak için artık oldukça gelişmiş bir yöntem bulunmaktadır. İleri teknoloji ile üretilmiş olan buz lazer epilasyon işlemi tüm kıllardan rahat ve kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır. Buz lazerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz. Buz lazer epilasyon uygulaması FDA onayına sahip bir yöntem olarak bulunmaktadır.  Uygulama esnasında tam olarak -3 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu sayede tüm işlem boyunca cilt serin bir şekilde bulunur. Bronz tende dâhil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygulanabilmesi mümkün olan buz lazer epilasyon işlemi için 6 seans yeterli olmaktadır. Buz lazer epilasyon işleminde geniş bir başlık kullanılmaktadır. Bu sayede işlemin çok daha kısa bir süre içerisinde uygulanabilmesi sağlanmaktadır. Buz lazer epilasyon işleminin uygulama süresi yaklaşık olarak bir seansta 35- 40 dakika kadar sürmektedir.

Yüz içinde buz lazer epilasyon işleminin uygulanması mümkündür. Kadınlar için özellikle bıyık bölgesinde bulunan tüyler, görsel açıdan oldukça sorun yaratmaktadır. Yüz bölgesinde bulunan kılların hormonsal duyarlılığı fazladır. Bu bölgede bulunan kıllar, derin köklere sahiptir. Yüzde bulunan kılların yanında ayva tüyü adını verdiğimiz ince tüylerde bulunmaktadır. Yüzdeki tüyler için uygun bir yöntem uygulanmadığı zaman ince yapıda olan ayva tüylerin çok daha fazla kalın bir şekilde çıkmasına neden olabilir.  Yüzdeki tüylerin artışına neden olmadan kalıcı bir şekilde kurtulmanın çaresi ise buz lazer epilasyon işlemi olacaktır. Beautyderm Bakırköy buz lazer epilasyon işleminde açık renkli ve ince kıllar da dâhil olmak üzere tüm kıl tiplerine uygulanabilmektedir. Buz lazer epilasyon işlemi yüz bölgesine uygulanırken özel bir başlık kullanılmaktadır.  Bu başlık ile burun içi, kaş arası, kulak içi ve kaş üzeri gibi tüm bölgelere rahat bir şekilde uygulama yapılabilir. Buz lazer epilasyon işleminde ağrı yok denilecek kadar az olacaktır. Hijyenik ve konforlu olan bu işlem ile yüz kıllarından kalıcı bir şekilde kurtulmanız sağlanabilir.

Önceden açık renkli ve güçsüz olan kıllara lazer epilasyon işlemi uygulanmaktaydı. Lazer epilasyon işlemi uygulanmadan önce bu kıllar jilet ile kalınlaşması sağlanıyordu. Jilet kullanma riskini göze almak istemeyenler ise yüzdeki kıllardan kurtulmak için farklı yolların arayışına giriyordu. Yüksek teknolojiye sahip olan buz lazer epilasyon işlemi ile tüm sorun çözüme kavuşmuş oldu. Beautyderm İstanbul lazer epilasyon işlemi ile buz lazer epilasyon teknolojisi kullanılarak tüm kıl ve tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulabilmeniz sağlanmaktadır. Buz lazer epilasyon işlemi vücudun tüm bölgelerinde bulunan kıllar için oldukça etkili bir çözüm sağlamaktadır. Buz lazer epilasyon işlemi kadın ve erkekler için tüm kıllardan kurtulmalarını sağlayacak oldukça rahat ve etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Vücudunuzda bulunan kılların bölgelerine göre farklı başlıklar kullanılmaktadır. Bu başlıklar sayesinde vücudunuzun farklı bölgelerindeki kıllardan rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Beautyderm güvencesi ile İstanbul lazer epilasyon işlemlerinizi oldukça rahat ve konforlu bir şekilde yaptırabilirsiniz. Buz lazer epilasyon işlemi sırasında cilt kademeli bir şekilde ısıtılır. Bu sayede ağrısız bir şekilde işlemin gerçekleşmesi sağlanır. Konforun üst seviyede Bakırköy buz lazer epilasyon işlemlerinizi Beautyderm güvencesi ile yaptırmaya hazır olun. Buz lazer epilasyon işlemi hakkında detaylı bilgi almak için www.beautyderm.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Buz lazer epilasyon işlemi uygulanması asit bir işlem gibi gözükse bile kesinlikle uzman kişilere yaptırılması gerekmektedir. İşlem uygulanırken yanlış bir işlem yapıldığı zaman ciltte yanık gibi durumların oluşması mümkün olabilir.

Bir Cevap Yazın

  1. Buz Lazer Epilasyon İle Farkı Hisset için yorumda bulun

    Buz Lazer Epilasyon İle Farkı Hisset için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Buz Lazer Epilasyon İle Farkı Hisset için ilk yorumu yapabilirsin.