Burçlar ve Aşk Arasındaki İlişki

Her ne kadar fazla göz önünde olan bir konu olarak bilinmese de, aşk ve arasında inanılması güç bir bağ vardır. Bazı burçların aşk hayatı çok dalgalı olurken, bazı burçların ise aşk için yaratıldığını söylemek mümkündür. Genel olarak bakıldığı zaman ise “aşk” kavramı, burçtan burca göre çok büyük farklılıklar göstermektedir.

ve Aşk Arasındaki İlişki Nasıldır?

Burçlar ve Aşk Arasındaki İlişki Var Mı

Koç, Boğa ve İkizler Burçlarının Aşka Yaklaşımı

Koç burcuna sahip olan kişilerin, çok şehvetli ve ateşli bir  tercih ettikleri görülmektedir. Duygusal olarak yay ve aslan burçlarıyla anlaşan koç burcu, ateş burcunda yer aldığı için söz konusu iki burçla iyi anlaşmaktadır. Öte yandan boğa burcuna gelince, gayet net, sağlam ve kararlı bir ilişki yaşadıkları görülmektedir. Başak, oğlak ve ikizler burçlarıyla çok uyumlu bir aşk hayatı geçiren boğa burcu, her ne olursa olsun azimli bir aşk hayatına sahiptir. İkizler burcuna gelindiği zaman ise ikilemlerle sıklıkla karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle aşk hayatlarının çalkantılı olduğu ve özgür bir ruha sahip oldukları görülmektedir.

 

Yengeç, Aslan ve Başak Burçlarının Aşkla Olan İlişkileri

Duygusallığın ve hassasiyetin hat safhada olduğu yengeç burcu, genel anlamda aşk hayatında ılımlı bir yaklaşım sergilemektedir. Mizahi yönden gelişmiş bir burç olan yengeç burcu, ani tepkiler vererek heyecan yaratabilen bir burçtur. Bu nedenle aşk hayatlarının son derece renkli olduğu görülmektedir. Aslan burcu ise çekiciliği ile öne çıkan bir burçtur ve zor bir kişiliktir. Etraflarına yanaşmak son derece zorken, sürekli olarak ön planda olmak için çabalamaktadırlar. Aşk hayatlarında ise bencil olduklarını söylemek doğru olacaktır. Başak burcuna gelindiği zaman ise ayrıntılardan oluşan, takıntılarla dolu ve titizlikle yürütülen bir aşk hayatlarının olduğu görülebilmektedir. Bu nedenle başak burçlarının biraz daha zorlu aşk hayatlarının olduğunu söylemek mümkündür.

 

Terazi, Akrep ve Yay Burçlarının Aşk Hayatları

Güzel görünüme ve estetiğe büyük öne veren terazi burcu insanları, aşk hayatlarında son derece anlayışlı ve sade bir yaşantı seçmektedirler. Öte yandan akrep burçlarının ise terazi burcuna göre biraz daha ters olduklarını söylemek mümkündür. Ancak akrep burcunun aşk hayatı, son derece eğlenceli, dolu dolu ve güven gibi unsurlardan oluşur. Yay burcu ise yeni aşklara her zaman açık, yenilikleri seven ve son derece iyimser bir karaktere sahiptir. Bu nedenle sakin, huzurlu ve güzel bir aşk hayatı yaşamaktadır.

 

Oğlak, Kova ve Balık Burçlarının İlişkileri

Oğlak burcu güven  veren bir aşk hayatı ile öne çıkarken, kova burcu ise özgürlüğüne düşkün bir burç olmasından ötürü, daha çalkantılı bir aşk hayatı ile öne çıkmaktadır. Bu nedenle bu iki burcun aşk hayatları biraz terstir. Balık burcuna gelindiği zaman ise derin, gizemli ve esrarengiz bir aşk hayatı ile öne çıktıkları görülmektedir.

 

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

  1. Burçlar ve Aşk Arasındaki İlişki Burçlar ve Aşk Arasındaki İlişki için yorumda bulun

    Burçlar ve Aşk Arasındaki İlişki için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Burçlar ve Aşk Arasındaki İlişki için ilk yorumu yapabilirsin.