Yılbaşı için Kırmızı Ruj Önerileri

Kırmızı renk ruj günlük hayatımızda pek fazla kullanmadığımız bir tondur. Kırmızı rujun modası hiçbir zaman geçmez çünkü o aşkın cesaretin ihtirasın ve özgür bir ruhun simgesidir. Yıllar geçse bile sürekli olarak değişmekte olan moda da kırmızı ruj sevdası asla bitmez. Ancak birçok kırmızı ruj seçeneği var sizin de aklınızda kuşkular var hangi ton bana yakışır diye düşünmektesiniz. Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte bu makalemizde sizin ikonik kırmızınız hangisi konusunda araştırmalar yaptık.

Yılbaşı için Kırmızı Ruj Önerileri

Yılbaşı için Kırmızı Ruj Önerileri

Christian Louboutin

Bir ayakkabı markası olarak sektöre adım atan bu marka daha sonradan oje serisi imal ettikten sonra şimdi ise ruj serisiyle bizleri karşı karşıya bırakmaktadır. Kesin olarak şunu söylemek gerekir ki bu ruj serisi moda ve güzelli dünyasında büyük ilgi görecektir. 3 farklı seriden oluşmakta ve 38 farklı ruj seçeneğine sahiptir. Sheer voile lip colour – rouge louboutin rujda yılbaşı günü kullanabileceğiniz bir üründür.

Yves Saint laurent (YSL)

Pur couture no 73 kırmızı rengi kadınların en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır.

Maybelline

Gigi Hadid Collection Mat Ruj Mccall West Cost Maybelline New York’un en çok beğenilen kırmızı ruj serisindendir.

Note

Kırmızı rengini tercih etmiyorsanız bordo renkleri kullanabilirsiniz. Bordo renkte muhteşem olan bu ruj note markası tarafından üretilmektedir. Rich Color Lipstick 23 kullanarak güzel görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

Pastel

Eğer ki kalıcı bir ruj tercihiniz ise bu ruj tamda size göre çünkü gün boyu kalıcı bir özelliğe sahiptir. Pastel Daylong No:9 sayesinde yılbaşınızı tazelemek ile geçirmeyeceksiniz.

Bobbi Brown

Pürüzsüz bir görüntü sağlar ve kolay bir şekilde sürülebilme özelliğine sahiptir. Bobbi Brown Luxe Lip Color Retro in Red sayesinde dudaklarınızda ipeksi bir yumuşaklık hissedeceksiniz.

MAC

MAC Ruby Woo kremsi yapısı sayesinde dudaklarda yumuşak bir his bırakmaktadır.

Flormar

Pretty Enssential Lipstick yeni çıkmış olan bir rujdur. Bu ruj sayesinde yılbaşınızda tüm dikkatleri üzerinizde toplayacak ve ilerleyen günlerde de çantanızdan asla ayıramayacaksınız.

Dolce & Gabbana

Kremsi yapısı sayesinde dudakları nemlendiren yarı mat olmasına rağmen canlı bir tona sahip olan Devil gün boyunca kremsi yapısını korumaktadır ve dudaklarınızı nemlendirir.

Tom Ford

Tom Ford Cherry Lush canlı olan kırmızı tonuyla dudaklarınızı daha belirginleştirerek bir elde etmenizi sağlamaktadır. Ruju daha kalın yani iki kat sürerseniz daha çok belirginleştirmiş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

  1. Yılbaşı için Kırmızı Ruj Yılbaşı için Kırmızı Ruj Önerileri için yorumda bulun

    Yılbaşı için Kırmızı Ruj Önerileri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yılbaşı için Kırmızı Ruj Önerileri için ilk yorumu yapabilirsin.