Vücutta Dövme Yapılabilecek Yerler

Vücuttaki popüler yerlere gelince, bu moda trendleri kadar değişiklik gösterebilir. Bazı alanlar her zaman sıkı favoriler olarak kalır, ancak bunlar genellikle erkekler ve kadınlar arasında farklılık gösterir. Fikirlerinizi dövme sanatçınızla tartışmayı da unutmamak önemlidir, böylece belirli bir tasarımın belirli bir alana sığıp sığmayacağını önerebilirler.

Kadınlar için Popüler Yerler

Bir kadının dövmesini nerede yaptıracağını etkileyebilecek pek çok faktör vardır.

Bilek

İç bilek, bu küçük, hassas tasarımlar veya birkaç küçük kelime için favori bir bölgedir. Bu bölgedeki bir dövmenin ağrı seviyesi yüksektir. El bileğinde çok sayıda sinir ucu vardır ve kemiğe daha yakındır, bu nedenle vücudun diğer bölümlerinde olduğu kadar yastıklama olmaz. Öyle olsa bile, genellikle popüler bir seçimdir.

Uzun kollu, saat veya bazı bileziklerle kaplayarak dövmeyi gizleyebileceğiniz bir alandır. Yine de, takıları üstüne koymadan önce iyileşmesine izin verdiğinizden emin olun. Ayrıca bilek gibi vücudun çok fazla maruz kalan bölgelerinde dövmelerin daha hızlı solabileceğini unutmayın, bu nedenle bu konum için renklerinizi akıllıca seçin.

vücutta dövme yapılacak yerler

Ayak Bileği

Tasarımınızı yaptırmak için çok kadınsı bir yer burası. Bazıları için bilek gibi kemiğe yakın olduğu için oldukça acı verici olabilir. Ağrı miktarı, tolerans seviyenize bağlı olacaktır.

Küçük, incelikli bir tasarım veya daha büyük, daha cüretkar bir tasarım seçebilirsiniz ve her ikisi de iyi görünecektir. Yaz ve sandalet havası söz konusu olduğunda bunları saklamak kolay değildir, bu yüzden bunu dikkate alın.

Erkekler için Popüler Yerler

Vücudumuza kazandığımız sanat eserleriyle gurur duyuyoruz. Vücutta dövmelere daha fazla görsel etki sağlayan bazı yerler vardır. İnsanlar vücut sanatlarını geliştirmek için aylar hatta yıllar harcarlar. İster tam kollu ister tam arkalı tasarım olsun, bu sanat eserleri birçok kişinin dikkatini çeker.

Bir erkek olarak vücut kılları da dikkate almanız gereken bir faktördür. İyileştikten sonra dövmenin üzerinde büyüyen saç, nihai sonucun görünümünü değiştirebilir. O bölgeyi sürekli olarak tıraş etmek istemiyorsanız, konumu yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Göğüs

Bu size tasarımınız için büyük bir tuval verir ve bu alanda dövme yaptırmak da o kadar acı verici değildir. Pek çok işte gömlek giymeniz gerektiğinden, örtbas etmek yeterince kolaydır. Yapmadığın kişiler için, dövme yaptırmana aldırış etmezler. Vücut kıllarını dikkate almayı unutmayın. Gömlek çıkarıldığında tasarımınızın tam etkisini göstermesi için alanı tıraş etmeye devam etmeniz gerekebilir.

Alt Bacak

Bu alan daha popüler hale geliyor ve bazı makul boyutlu sanat eserleri için iyi bir tuval sağlıyor. giyerek saklanmak kolaydır. Bununla birlikte, yaz aylarını örtmek daha zor olabilir. Ancak, işte şort giyme izniniz varsa, dövme bir sorun olmayabilir.

Üst Kol

Bu alandaki bir tasarımın büyük bir etkisi olabilir ve bir başka bonus da kadınların genellikle onları çekici bulmasıdır. Kollarınız iyi durumdaysa, etki daha da şaşırtıcıdır. Size spor salonuna daha fazla vurmanız, bu kolları pompalamanız ve sanat eserine hayran olmanız için bir neden veriyor.

Bir Cevap Yazın

  1. Vücutta Dövme Yapılabilecek Yerler için yorumda bulun

    Vücutta Dövme Yapılabilecek Yerler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vücutta Dövme Yapılabilecek Yerler için ilk yorumu yapabilirsin.