Saç Ekimi Merkezine Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız

Sizin için Türkiye’de en iyi saç ekim merkezleri araştırmasını gerçekleştirdik. Hazırladığımız liste hastaların tarafsız yorumlarına göre hazırlanmıştır.

Esteworld Saç Ekim Merkezi

2004 yıllarında açılan klinik saç ekimi konusunda hizmetlerine devam etmektedir. Yaptığımız incelemelere göre saç ekimi yaptıran hastaların büyük çoğunluğu memnun ayrılmıştır. Estetik açıdan son derece iyi işler çıkarmaktadırlar. Şuanda İstanbul da 3 adet şubesi bulunmaktadır. Esteworld Saç Ekim Merkezi saç ektirme fiyatları ortalama olarak 5.000 TL ile 40.000 TL arasında değişkenlik göstermiştir. Sadece saç ekimlerinde değil pek çok estetik cerrahi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ekibinde 20 ‘den fazla doktor bulunmaktadır. Tüm saç ekimi işlemleri bu merkezde gerçekleşmektedir. Ücretsiz olarak saç analizleri yaptırabilirsiniz.

Asmed Hair Transplant Dr. Koray Erdoğan

Türkiye’nin tanınmış saç ekimi doktorlarından biri Dr. Koray Erdoğan’dır. Bazı kaynaklara göre dünyada ilk 5 saç ekimi doktorlar arasında gösterilmektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyenler randevu için 6 ay bekleyebilir. Çünkü bu kliniğe çok fazla talep bulunmaktadır. Genellikle Avrupa ve Arap ülkelerinden gelen hastalar ilk sırada yer almaktadır. Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi konusunda duayen bir doktordur. Dünyanın pek çok ülkesinde saç ekimi konusunda seminerler vermektedir. Türkiye’nin pahalı saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Asmed Hair Transplant Dr. Koray Erdoğan saç ekimi fiyatları greft başına 3.0 Dolar ile 3.5 Dolar arasında değişkenlik göstermektedir. Genel bir saç ekimi fiyatı 6.000 dolar ile 9.000 Dolar arasındadır.

Neopital Saç Ekimi Merkezi

Sıkı ve doğal bir saç ekimi sonuçları elde etmek isteyenler Neopital Saç Ekimi merkezine gelip randevu alabilirler. Neopital Saç Ekimi Merkezi’nde başarısız saç ekimi sonuçlarına rastlamak mümkün değildir. Dünyaca ünlü estetik doktorları ile hizmetlerini sürdüren Neopital tamamen hastane ortamında operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Doğru planlama ve yaklaşım ile doğal ve yoğun sonuçları hedefleyen Neopital Saç Ekimi Merkezi; Perkutan Slit, FUE, Safir FUE ve DHI gibi tüm yöntemler uygulanmaktadır.

Uluslararası derneklerce davet edilen deneyimli ekibi ve estetik cerrahlarıyla Neopital; etik, güvenilir, doğru bilgilendirme ve mükemmel başarılı sonuçlarıyla % 100 memnuniyet sağlamaktadır.

Korona virüs süresince yüksek tedbirler alan Neopital Saç Ekimi Merkezi günde sadece 1 veya 2 saç ekim operasyonları gerçekleştirmektedir. Şuanda tamamen kişi bazlı çalışmalar yapmaktadır. Neopital’in saç ekimi ücretleri uygulanılan teknik ve verilen hizmetlere bağlı olarak 5.000-15.000 TL arasında değişmektedir.

Kaynak

Bir Cevap Yazın

  1. Saç Ekimi Merkezine Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız için yorumda bulun

    Saç Ekimi Merkezine Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Saç Ekimi Merkezine Karar Vermeden Önce Bu Listeye Mutlaka Bakınız için ilk yorumu yapabilirsin.