Püskül Modası Alarmı

Geçtiğimiz yıllardan bu yana sürekli olarak karşılaştığımız bir akımı olan püskül modası, elbiselerde, pantolonlarda, ayakkabılarda, çantalarda ve her türlü giyside karşımıza çıkmaktadır. Kısa süre içerisinde hayatımıza yerleşen bu püskül modası, daha da ileriye gidecek ve her türlü giyside sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor.

Püskül Modası Alarmı

Püskül Modası Alarmı

Ayakkabılarda Püskül Modası

Topuklu, babet, çizme, sandalet ve diğer birçok ayakkabı çeşidinde sıklıkla gördüğümüz püskül modası, bu yıl da sıkça karşımıza çıkacak gibi bir izlenim veriyor. 2018’in yaklaştığı şu günlerde, püskül modasının 2018 yılında da trend olacağı söylentileri sıkça ortalıkta dolanıyor. Ayakkabılarda kullanılmakta olan püskül modası, ayakkabıların her yerine işlenebiliyor ve ayakkabılarda şık bir görüntüye neden oluyor. Genel olarak hem şık hem de hareketli giyinmeyi seven kadınların bu püskül modasına uyduğu görülürken, siyah ayakkabılardan çok diğer renklere sahip olan her türlü ayakkabıda daha sık kullanıldığı görülüyor.

Eteklerde Püskül Modası

püsküller

Püskül modasının etekler sayesinde ortaya çıktığını ve eteklerle birlikte tüm vücuda yayıldığını söylemek doğru olacaktır. Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan püsküllü etekler, sürekli olarak kullanılmaya ve tercih edilmeye başlayınca, modacılarda bu eteklere ayak uydurabilmek adına püskülleri vücudun her yerine dağıtmaya başladılar. Püsküllü etekler veya elbiseler kişiye çok şık bir görüntü verirken, ayrıca bir özgüven belirtisi olarak karşımıza çıkıyor. 2016 ve 2017 sezonunu kasıp kavuran bu püskül modası, izlerini ilerleyen yıllara da ve çok farklı giyim unsurlarına da taşıyacak gibi görünüyor.

Ceketlerde Püskül Modası

Ayakkabı ve etek derken, ceketlerde de püskül modasının kullanılmaması son derece aykırı kaçan bir durum olacaktı. Bunun farkında olan modacılar ise eteklere, pardösülere, montlara, hırkalara ve daha birçok benzeri ürüne püskül modasını yerleştirerek, püskül modasını tercih edecek olan hanımların bir uyum içerisinde olmalarını sağlamayı amaçladılar. Bu konuda da başarılı olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Sokakta, özel günlerde, davetlerde ve her türlü alanda püskül modasına uyan kadınların ne denli şık göründükleri ortada.

Çantalarda Püskül Modası

püskül

Kadınlar için neredeyse hayati bir önem taşıyan çantalar, püskül modasından nasibini aldı ve gayet şık bir şekilde karşımıza çıktı diyebiliriz. Hatta bazı ikonlarına göre püskül modası en çok çantalara yakıştı. Çantalarda sıklıkla kullanılan püskül modası, giyim konusunda tamamlayıcı bir unsur olarak görülürken, hanımlar arasında hızlı bir şekilde yayılmaya başladı diyebiliriz. Özellikle ayakkabı ve ile püskül modasını kombinleyen kadınların harika bir seçim yapmış olduklarını da eklemek isteriz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Püskül Modası Püskül Modası Alarmı için yorumda bulun

    Püskül Modası Alarmı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Püskül Modası Alarmı için ilk yorumu yapabilirsin.