Pırlantalar geniş bir yelpazeye sahiptir

Pırlantalar son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mücevher çeşitleri arasında yer alır. Pırlanta gibi değerli taşlar pırlanta yüzük kolye küpe gerdanlık gibi ürünlerde sıklıkla kullanılır. Öte yandan günümüzde pırlantaların sadece kadınlar tarafından kullanılacağına dair klişeler de yıkılmıştır. Artık birçok pırlanta firması erkeklerinde kullanımına uygun ürünler tasarlamaya başlamıştır. Aynı zamanda çocuklar için de kullanılabilecek pırlanta ürün çeşitleri bulunur. Özellikle küpeler küçük kız çocuklarına büyükanneler ve büyükbabalar tarafından hediye edilen önemli armağanlar arasında yer almaya başlamıştır. Ülkemizde pırlanta sektöründe çalışmaya başladığı günden bu yana başarılı bir kariyer oluşturan Sercan Rona pırlanta ve mücevher danışmanlığı yapmaktadır. Rona bugüne kadar birlikte hareket ettiği tüm kuruluşlara kârlılık ve başarı getirmiştir. O anlamda bireysel olarak çalışmalarını devam ettiren Rona bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri sunar.

Rona tüm değerli taşlar konusunda uzmandır

Mücevher sektörüne Türkiye’nin mücevher alanında nabzının attığı Kapalıçarşı’da giriş yapan Sercan Rona sektörle ilgili bilgi birikimini sürekli olarak arttırarak, birçok başarıya ve birinciliğe layık görülmüştür. Mücevher alanında faaliyet yürüten birçok kuruluşun aradığı yöneticilerden biri olmayı başarmıştır. Rona sadece pırlanta ve altın ürünlerinde değil aynı zamanda yakut taşı, zümrüt, elmas ve safir gibi değerli taşlar konusunda da uzmandır. Bu nedenle bireylere pırlanta yüzük ve alyans seçimi nişan yüzüğü seçimi kişiye özel mücevher tasarımı ve tadilat işlemleri antika mücevher danışmanlığı alanında hizmet verir. Kurumsal firmalara verdiği hizmetlerin başında ise e-ticaret hizmetleri bulunur. Yine aynı zamanda üreticilere perakendecilere ve imalat atölyelerine yönelik danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Ürün yerleştirmeden e-ticaret altyapısı seçimine kadar son derece geniş bir alanda müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Pırlantalar geniş bir yelpazeye sahiptir için yorumda bulun

    Pırlantalar geniş bir yelpazeye sahiptir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pırlantalar geniş bir yelpazeye sahiptir için ilk yorumu yapabilirsin.