Parmakla gösterilecek bir çift olmak için ipuçları

"Hiç üzülmeyelim, hep mutlu olalım, birbirimizi sevip sayalım" diyorsanız bu tavsiyelere kulak verin.

Sevdiğiniz erkekle aranızdaki sizin için eğlence ve neşe kaynağı olabilir. Karşı tarafın size bahşedilen bir ödül olduğunu düşünüp, bu doğrultuda hareket ettiğiniz takdirde sizi gören insanları kıskandıracak bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ancak bunu sağlamak her zaman için sanıldığı kadar kolay değildir. İlişki için kendinizden bir şeyler feda etmeli, birbirinizi koruyup kollamalı ve her zaman için karşı tarafı da düşünerek hareket etmelisiniz. Ne kadar özen gösterirseniz gösterin, bazen ilişkiniz hedeflediğiniz gibi iyi gitmeyebilir. Bu yüzden erkekleri iyi tanımak, onların nelerden hoşlandığını bilip adım atmakta fayda olacaktır.

“Hiç üzülmeyelim, hep mutlu olalım, birbirimizi sevip sayalım” diyorsanız bu tavsiyelere kulak verin.

Birlikte geçirdiğiniz süreyi artırın

Beraber vakit geçirmek iki insan arasındaki bağları sağlamlaştırmanın en yaygın yollarından biridir. Erkek arkadaşınızla olan ilişkinizi daha da iyileştirmek istiyorsanız, birlikte yapmaktan zevk aldığınız şeylerle vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede birbirinizi daha çok seveceğiniz için ilişkiniz de sağlamlaşmış olacaktır.

Birlikte neler yapabileceğiniz noktasında soru işaretleri yaşıyorsanız aşağıdaki ipuçları işe yarayabilir.

  • Birlikte kart oyunları oynayabilir, yürüyüş yapmaya çıkabilir, beraber bisiklet sürebilir veya daha önce hiç gitmediğiniz turistik bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Birlikte gönüllülük hizmetlerine de katılabilirsiniz.
  • Burada ana fikir ikinizin de hoşlandığı bir şey bulmak. Birbirinizin neleri sevdiğini, nelerden hoşlandığını konuşun ve ortak bir payda bulun.
  • Erkek arkadaşınıza “Ben olmadığım zaman neleri yapmaktan hoşlanıyorsun?” diye sorun ve dediği şeyi yapın. Veya “Yeni bir film çıkmış, hadi sinemaya gidelim” diyerek onu teşvik edebilirsiniz.

Onu takdir edin

Onu sevdiğinizi göstermeniz kadar ona değer verip takdir ettiğinizi de göstermeniz gerekir. İlişkinin başında yaşanan cicim ayları geçtikten sonra bu kibar sözler azalır, ancak onun yaptığı herhangi bir şeyden dolayı iltifat etmeyi ihmal etmeyin.

Kapıyı sizin için açtığında, çöpleri dışarı çıkırdığında, akşam yemeği ısmarladığında ona teşekkür edin. Bu, erkek arkadaşınızın kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Keza üzerindeki kıyafetleri çok sevdiyseniz ona “Çok şık olmuşsun, çok yakışıklısın” gibi sözler de kullanabilirsiniz. Ne kadar mutlu olduğunu gözlerinden okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Parmakla gösterilecek bir çift olmak için ipuçları için yorumda bulun

    Parmakla gösterilecek bir çift olmak için ipuçları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Parmakla gösterilecek bir çift olmak için ipuçları için ilk yorumu yapabilirsin.