Milano Moda Haftası Çantaları

Kadınların çantaya olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinmektedir. Bizde bu makalemizde Milano Haftasında bulunan ünlü tasarımcılar tarafından üretilmiş olan çantalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. İnanmalısınız ki bu çantalara hayran kalacaksınız.

Milano haftasında ilk önce dikkatimizi çeken tabanı siyah kaplı üzerinde altın sarısı ve kırmızı detayları olan çantamızdır. Bu çanta son derece şık bir görüntüye sahiptir. Eskitme tarzı unsurlardan yararlanılmıştır. Sizde sade ve şık giyimden yana bir bayansanız bu çantayı beğeneceğiz konusunda hiçbir şekilde şüphemiz yoktur.

İkici olarak ise DG marka olan çantamızdır. Bu çanta ise sade ve spor bir çantadır. Çantanın askı kısmında ise metal bir kol vardır. Bu metal ayrıntı ise çantamıza son derece bir hava katmıştır.

Milano Moda Haftası ÇantalarıSon dereceli başarılı bir çalışma olan bu çanta ise zebra desenindedir. Siyah beyaz dik çizgileri bulunan bu çantayı günlük yaşantınızda hayatın her alanında kullanabilirsiniz. İster elinizde bir cüzdan gibi taşıyabilir isterseniz kolunuza asabilirsiniz.

Nakış desenleri son zamanda en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Bu çanta ise siyah bir çantadır ve üzerinde nakış desenleri yer almaktadır. Çantanın açılıp kapanan yerinde ise kilit deseni vardır. Bu kilit ise son derece hoş bir görüntü katmıştır. Çantanın kol kısmı ise bakır renginden oluşmaktadır.

Yuvarlak bir şekle sahip olan çanta son derece değişiktir. Beyaz bir fileden oluşmaktadır. Taban rengi ise tozpembedir. Tam olarak gençlerimizin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Spor bir görüntüye sahiptir. Milano haftasında ise son derece ilgi görüştür.

Diğer bir çanta ise krem ve kahve tonlarından oluşan bir çantadır. Doğru bir şekilde kombinlendiği zaman son derece şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Ancak şunu belirtmek isteriz ki bu çanta gençlerin kullanabileceği bir çanta türü değildir. Yetişkin bayanlar kullandığı takdirde çok güzel bir görüntü elde edilebilir.

Milano Moda Haftasında ki diğer bir çanta ise bordo ve beyaz renge sahip olan çantadır. Bu çanta üzerindeki metal desenler ile de güzelliğine güzellik katmıştır. Son derece şık ve spor bir görüntüye sahiptir.

Son olarak ise Milano Moda Haftasında dikkatimizi çeken çantamız hakkında bilgilendirme yapacağız. Bu çantamız kırmızı bir çantadır. Bu çantanın kırmızı tonu ise kiremit rengidir. Mat bir renge sahiptir. Üzerinde ise yabancı kelimeler ve resimler bulunmaktadır. Buda çok hoş bir görüntü oluşturmuştur.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Milano Moda Haftası Milano Moda Haftası Çantaları için yorumda bulun

    Milano Moda Haftası Çantaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Milano Moda Haftası Çantaları için ilk yorumu yapabilirsin.