Cilt Lekelerini Kaybetmek İçin Fondötenler

Piyasada birçok makyaj markasına ait bulunmaktadır. Bu fondötenlerin kimisi çok güzel etki vermektedir. Ancak kimisi de cildinizde çok fazla hasara yol açmaktadır. Fondötenin görevi ciltteki lekeleri, kızarıklıkları ve belirli başlı kusurları kapatmaktır. Kusurlarınızı kapatayım derken daha fazla sorununa yol açabilirsiniz. Bunun içinse dikkatli fondöten seçimi yapmanız gerekmektedir. Bu başlık altında sizlere doğru bir fondöten nasıl seçilmeli ve cilt kusurlarını kapatabilecek fondöten markaları hakkında bilgiler verdik. Bu sayede birçok kadının doğru fondöten seçimi yaparak daha kusursuz ve pürüzsüz bir cilde kavuşmalarını sağlayacağız.

Estee Lauder marka fondöten doku olarak yoğun bir dokuya sahip değildir. Bu fondötendeki amaç cildi nemlendirmek ve kusurları kapatmaktır. Hafif ve kadifemsi bir dokuya sahiptir. 1gün boyunca dayanıklılık sağlamaktadır. Hatta şunu da belirtmek isterim ki bu fondötenin içerisinde ciltteki ince çizgileri yok edecek karışımlarda bulunmaktadır.

Natural Radiant Longwear marka fondöten ise esnek yapısıyla cildinizdeki kusurları kapatırken iyileştiriyor. Cildinizin canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. İlk uyguladığınız zaman zaten sizde farklılığı göreceksiniz.

Bobbi Browm Fondöten içerisinde bulundurduğu cildinizi koruyucu maddeler sayesinde son derece tercih edilen fondötendir. Mat bir görüntü sağlar. Cildin her bölgesinde kapatıcılık özelliği olarak mükemmellik sağlar. Kendiniz bile aynaya baktığınız zaman cildinizin güzelliğine inanamayacaksınız. Gerçekten güzel bir makyaj yapmak istiyorsanız bir maskaradan veya bir pudradan önce ilk tercihinizin fondöten olması gerekmektedir. Makyaj yapılacak zemin ne kadar güzel olursa o makyaj o kadar güzel gözükecektir. Bobbi Browm Fondöteni uygularken fırçasıyla kullanmayı da unutmayınız.

Touche Eclat Le Teint Fondöten kullanıldığı zaman cildiniz canlanacaktır. Soluk cildinizi mükemmel parlatacaktır. Lekelerinizle tek tek savaşacaktır. Touche Eclat Le Teint Fondöten cildinizi güneşten de koruyacaktır. Kalıcılık olarak sekiz saat sürmektedir. Fiyat olarak yüksek olsa da emin olmalısınız ki paranızın karşılığını alacaksınız.

Makyaj yaptığınız zaman bu makyajın çok fazla belirgin olmamasını istiyorsanız Le Teint Ultra Tenue Fondöten tamda size göre bir fondötendir. Çünkü bu fondöteni kullandığınız zaman hem lekelerini kapatmış olacaksınız hem de doğal ve aydınlık bir cilt kazanmış olacaksınız. Sizi her zaman zarif bir görüntüye kavuşturmaktadır. İçerisindeki yüksek ışık pigmentleri sayesinde de aydınlık bir cilt elde etmiş olur. Uv ışınlarına karşı cildinizde kalkan görevi görür ve cildinizi çok iyi bir derecede korumaktadır.

Bir Cevap Yazın

  1. Cilt Lekelerini Kaybetmek İçin Fondötenler Cilt Lekelerini Kaybetmek İçin Fondötenler için yorumda bulun

    Cilt Lekelerini Kaybetmek İçin Fondötenler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cilt Lekelerini Kaybetmek İçin Fondötenler için ilk yorumu yapabilirsin.