Medusa Saç Serumu Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları

Uzun süredir satılan medusa saç serumunu sizler için detaylı bir incelemeye aldık.

Bu incelemede medusa saç serumu gerçekten işe yarıyor mu yoksa diğer ürünler gibi boş içeriğe mi sahip onları bütün ince ayrıntılarıyla ele alacağız.

 

Medusa Saç Serumu Ne İşe Yarıyor?

Medusa serumu saçların yeniden oluşmasını, boşlukların dolmasını ve saç köklerini besleyerek uzamasını sağlar.

Özellikle kadınların tercihi olan medusa saç serumu yeniden saç oluşumu ve saçların hızlı uzaması konusunda oldukça başarılı görülüyor.

 

Mavi Su ve Diğerlerinden Medusanun Farkı Nedir?

Medusa saç serumu tamamen bitkisel formüle sahiptir. Diğer ürünler gibi içerisinde yoğun kimyasal maddeler barındırmamaktadır.

Medusa saç serumunda sadece doğadan gelen ürünler katkı maddesi olmadan organik olarak kullanılmıştır.

Diğer ürünler yoğun kimyasal içermektedir ve insan vücuduna bilinen etkileri olabilmektedir. Yan etkileri olan bu ürünleri bir çok eczaneci de satmak istememektedir.

Ayrıntılı baktığımızda medusa saç serumu yoğun bir reklam kampanyası yürütmemektedir. Sadece ürünün ünlüler tarafından tanıtılmadığını tamamen ağızdan ağıza tavsiye üzerine yayıldığını fark ettik.

Ürün hakkında yazı yazmadan önce firma yetkilileri ile de görüştük. Kullanıcılarının güvenlerini sarsmamak için bu yöntemi izlediğini belirtiyor. Bir çok ünlü marka ürünlerini bilinen kişilere tanıtarak piyasa oldukça olumsuz sonuçlar bıraktılar.

 

Medusa Serumu Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Medusa saç serumunu detaylı araştırdığımızda kullanıcılarının memnun kaldığını gördük. Özellikle de iletişime geçtiğimiz kullanıcıları yeniden saçlarının oluştuğunu ve yoğunlaşmanın birkaç haftadan sonra gözle görülür düzeyde olduğunu söylüyorlar.

Şikayet sitelerine göz attığımızda ürün hakkında hiçbir olumsuz sonuç göremiyoruz. Sosyal medyayı da taradığımızda kullanıcılarının olumsuz bildirimlerini göremedik.

Detaylı bir incelemenin sonucunda medusa serumunun işe yaradığını sizlere söyleyebiliriz.

 

Medusa Serumu Gerçek Kullanıcı Yorumları

Fadime Güven – İstanbul – 42 yaşında

Emekli öğretmenim. Kızım benim için internetten sipariş vermiş. Başta hiç inanmadım. Kızımın ısrarları sonucunda kullanmaya başladım. Bir hafta sonra duşta elime saçlarımın artık olmadığını gördüm. 1 ay sonunda ise çevremdeki insanlar saçlarım için ne kullandığımı sormaya başladılar. Mükemmel bir değişim geçirmiştim. 2 kutu daha sipariş verdim. Kullanmaya devam ediyorum.

 

Nilüfer Kaya – Reklamcı – 32 Yaşında

İş hayatımın yoğunluğu ve stresten dolayı saçlarım aşırı derecede dökülmeye başlamıştı. Saçlarıma yeterli vakti ayıramıyordum. Instagramda gördüğüm medusa serumuna başlangıçta inanmadım bir reklamcı olarak. Fakat araştırma yaptım ve denemeye karar verdim. 2 hafta sonra saçlarım ipek gibi olmuştu. Dökülmeyi neredeyse durdurdu. Yeni saçlarım oluşmaya başladı net bir şekilde görebiliyorum.

 

 

 

 

Nasıl Medusa Serumu Satın Alabilirim?

Medusasacserumu.com adresinden yada sosyal medya hesaplarından ürünü satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. GÜLSEL dedi ki:

    Medusa saç serumu nasıl kullanılıyor. O kadar araştırdım bulamadım. Bir tane getittirdim. Lakin nasıl kullanılılacak onu bir türlü bulamadım. Lütfen kullanım hakkında bilgi verir misiniz.

  2. suzan dedi ki:

    Medusa saç serumu nasıl kullanılıyor. O kadar araştırdım bulamadım. Bir tane getittirdim. Lakin nasıl kullanılılacak onu bir türlü bulamadım. kullandıktan sonra yıkamak mı gerekiyor çünkü aşırı derecede yağlı gözüktü.Lütfen kullanım hakkında bilgi verir misiniz.