Kadınlara Yönelik E-Ticaret İçin OpenCart Öneriyoruz

Evde oturan bir kadın olarak, muhtemelen her gün sayısız becerinizi uy, bu nedenle aileniz iyi yağlanmış bir makine gibi çalışır. Ancak, kendi patronunuz olma ve kendi işinizi kurma, belki de bu becerileri kullanma veya sevdiğiniz bir hobiyi keşfetme dürtüsüne sahip olabilirsiniz.

Neyse ki, bugün ve bu çağda kendi ev işinizi kurmak her zamankinden daha kolay. İnternet ayrıca, daha önce fiziksel bir konumda olması gereken işletmeleri tamamen çevrimiçi yürütmemize de izin veriyor! Bu ilginizi çekiyorsa, bir ev hanımı veya evde bir kadın olarak kendi başınıza başlayabileceğiniz en iyi başlangıç iş fikirlerinden bazılarını derledik.

Hangi İşletmelere Başlayabilirim?

Bir iş kurmak istediğinize karar verdiğinizde, aklınıza gelen ilk soru “ne satmalıyım?” Bir seçenek, bir çevrimiçi mağazada ürün satmayı içeren bir e-ticaret işi başlatmaktır. Diğer bir seçenek, benzersiz becerinizi, bunun için para ödemeye istekli kişilere bir hizmet olarak sunmaktır. Belirli bir alanda edindiğiniz bilgilere sahip kişilere danışarak da para kazanabilirsiniz. Hatta başka birinin şirketinin ortağı olarak para kazanabilirsiniz! Olanaklar sonsuzdur, bu yüzden neye tutkuyla bağlı olduğunuzu ve neye yetenekli olduğunuzu düşünün. Tamamen kendi evinizin rahatlığından başlayabileceğiniz, ev hanımları için en iyi fikirlerden bazılarını daha ayrıntılı tartışalım.

E-ticaret İşletmesi

Evde para kazanmanın en iyi yollarından biri, bir çevrimiçi mağaza açmaktır. Çevrimiçi satış söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her ürün, onu satın almak isteyen niş bir topluluğa sahiptir ve bu pazara girmenin tümü evde yapılabilir. İster elle ürün yapıyor olun, ister bir distribütörden ürün satıyor olun, her tür e-ticaret işinde bulunabilecek başarı vardır.

Bir e-ticaret web sitesi kurmak, doğru araçlarla kolay olabilir. Doğru e-ticaret yazılımıyla, sıfırdan bir site oluşturmanın ve ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri uygulamanın tüm ekstra işlerinden endişelenmenize gerek kalmaz; o sıkı çalışma sizin için yapılır. Yani tek yapmanız gereken, hangi ürünü satmak istediğinize karar vermek ve işinizi yönetmek. Ayrıca kargo sistemini de iyi bilmeniz gerekir. Bunun için internetten satış yapmanız için OpenCart sistemine göz atabilirsiniz. OpenCart özellikleri sayesinde e-ticarette iyi satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret Mağazanızı Güçlendirmek İçin OpenCart Kullanın

E-ticaret endüstrisinde çok sayıda platform var. Ancak, çok fazla zaman harcamadan tam özellikli bir e-ticaret mağazası kurmak istiyorsanız, OpenCart piyasadaki en seçkin seçeneklerden biridir. Opencart temaları oldukça geniş yelpazede olduğundan, PHP tabanlı çevrimiçi mağaza yönetim sistemi, çevrimiçi mağazalar arasında oldukça popülerdir.

OpenCart, e-ticaret endüstrisinde tanınmış bir platformdur. Geliştiriciler, onu çevrimiçi mağazalar için güvenilir ve sağlam bir platform haline getirmek için harika işler yaptı. Çevrimiçi mağaza yönetim sistemi, MySQL veritabanını kullanan PHP kodlama dilinde yazılmıştır, bu nedenle orada yeni bir şey yoktur.

OpenCart, PHP 5.4 veya üstü, MySQL veritabanı, minimum 500MB boş alan (mağaza boyutu kategori, ürün ve görüntü sayısına bağlıdır) ve Apache Server mod_rewrite modülüne sahip herhangi bir e-ticaret barındırma ortamında çalışabilir. OpenCart ayrıca Curl, ZIP, Zlib, GD Library, Mcrypt, Mbstrings ve XML gibi birkaç PHP kitaplığı / modülü gerektirir. Yukarıdaki sistem gereksinimlerinin her zaman barındırma sağlayıcınızda bulunması önerilir. Kurulum işlemi sırasında OpenCart tüm bu gereksinimleri kontrol edecektir. Bunlardan herhangi biri eksikse, barındırma sağlayıcınızla iletişime geçmelisiniz. Umarız artık OpenCart’ı kurabilir ve e-ticaret mağazanızı kolayca kurabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum bölümünde tartışmaktan çekinmeyin!

 

Bir Cevap Yazın

  1. e-ticaret sitesi Kadınlara Yönelik E-Ticaret İçin OpenCart Öneriyoruz için yorumda bulun

    Kadınlara Yönelik E-Ticaret İçin OpenCart Öneriyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kadınlara Yönelik E-Ticaret İçin OpenCart Öneriyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.