Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Nelerdir?

Günümüz moda trendleri ve kişisel seçimler, herkesin aklındaki tüm saç renklerini denemesine izin veriyor. Örneğin Kim Kardashian’a bakın. Yine de bu yıla pembe saçla başladı. Ancak cilt tonunuza dikkat etmeniz her zaman önemlidir çünkü sizi doğru saç rengini seçmeye yönlendirecektir. Gözlerinizin rengi de tüm bu seçimde önemli bir rol oynayacak, çünkü nihai sonuç iyi olmalı, değil mi? Her birimiz olabildiğince güzel ve genç görünme eğilimindeyiz, bu yüzden seçtiğiniz saç rengi sizi daha taze, daha genç ve size yakışmış göstermeli. Koyu ve açık saç arasında bir karşılaştırma yaparsanız, daha açık saçın sahip olduğu dezavantajlar, koyu renkli saçların dezavantajlarından daha görünürdür. Saç rengi açısından koyulaşmak, açık renkten çok daha kolaydır. Bunu göz önünde bulundurarak, bu yıl esmerlerde güzel görünecek en iyi saç renklerini hazırladık.

Koyu Kahverengi

Koyu kahverengi renkler çikolata rengine benzer. Bu saç renkleri daha sıkı bir görünüm sağlar ve drama getirir. Gölgeler siyahtan hemen önceki tonlara bile gidebilir, ancak yine de kahverengi olarak kabul edilir. Gözleri daha açık veya daha koyu olan her iki kişi için de çekici görünecektir.

Karamel Veya Balyaj Tekniğinde Öne Çıkan Özellikler

Karamel tonunda veya balyaj tekniğinde vurgu yapmak, öncekine benzer bir seçimdir, ancak burada vurguların sıcak tonlarından bahsediyoruz. Bu renklendirme türü ve bu tonlar doğal ve güneşte bir görünüm yaratır ve büyüdükçe harika görünür.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık karamel kahverengi saç rengi, sıcak, sarımsı bir gölgedir. Altın rengi, sıcak tenli ve sıcak kahverengi gözleri olan insanlar için idealdir. Cildiniz soğuk, aşırı açık ya da pembe ise bu gölgeden kaçının – cildinizle çatışacaktır!

Koyu Kahve Bakır Saç Rengi

Koyu kahverengi bakır saç rengi, zengin, sıcak bir gölgedir. Kahverengi, mavi ve yeşil gözleri canlandırır ve doğal sıcak veya nötr kahverengi saçlı insanlar için mükemmeldir.

Kızıl Saç Rengi

Kızıl kahverengi saç rengi, sonbahar yapraklarının tonunu çağrıştıran zengin, tatlı bir gölgedir. Kahverengi veya yeşil gözlü insanlar için çok güzel olur. Birkaç altın sarısı vurgu ile kırmızı kahverengi saç rengine derinlik ve boyut katın.

Kestane Saç Rengi

Kestane rengi saç rengi zengin, derin, kırmızımsı kahverengidir. Çok sarı ten tonları dışında çoğu cilt için uygundur ve kahverengi veya yeşil gözlü insanlar için çok hoş bir saç rengi seçimidir.

Bir Cevap Yazın

  1. Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.