Dik Göğüslere Sahip Olmak İçin Yöntemler

Her kadın dik göğüslere sahip olmak ister. Yazımızda sizlere vereceğimiz bazı yöntemlerle sizde dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Göğüslerinizin görünümü sizin memnun etmiyorsa bir süre sonra bu görünümden şikayet etmeye başlayabilirsiniz. Özellikle sarkık göğüsler her kadının şikayet ettiği bir durumdur. Kadınlar dik göğüslere sahip olmak için yeri gelince pahalı kozmetik ürünleri dahi almaktadır. Fakat bu ürünlerin büyük bir çoğunluğunun işe yaramadığını görebilirsiniz. Bazıları göğüsleri dikleştirmenin evde yapılacak egzersiz ve yöntemlerle neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor. Sizde mi bu şekilde düşünüyorsunuz? Eğer böyle düşünüyorsanız bu düşüncenizi değiştirebilirsiniz. Çünkü gayette evde yapacağınız egzersizlerle göğüslerinizi dikleştirebilirsiniz.

Size yazımızda belirteceğimiz yöntemler sayesinde sadece göğüslerinizi dikleştirmeyeceksiniz. Aynı zamanda göğüs derinizi sıkılaştırarak daha sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüsleri Dikleştirmede İşe Yarayan iki Yöntem

İlk Yöntem: Egzersiz

-Bir bankın üzerine sırt üstü olacak şekilde uzanın. Yatağınızın veya bir matın üzerine de uzanabilirsiniz.

-Her iki elinize de 2.5 kilogram ağırlığında ağırlık alın. Dambıl kullanabilirsiniz.

-Kollarınızı göğsünüzün üzerine olacak şekilde yukarıya doğru kaldırın.

-Sonrasında ise kollarınızı iki yanınıza doğru mümkün olduğunca açın. Uçacakmış gibi açabilirsiniz. Ne kadar gerilirse o kadar iyidir diyebiliriz.

-Sonrasında tekrar yukarıya doğru kaldırın ve bu hareketi devam ettirin.

Size verdiğimiz bu egzersizi iki günde bir mutlaka yapmalısınız. 3’er set halinde 10’ar tekrar yapın. Bu egzersiz sayesinde, koltuk altı bölgesindeki ve göğüs altındaki kaslar çalışmaya başlayacaktır. Egzersizi düzenli olarak uyguladıktan sonra 1 ay içerisinde görünümdeki farkı hissetmeye başlayacaksınız. Hareketi yaptığınız sırada dikkatli olun. Terlediğiniz zaman ellerinizi sık sık kurulayın. Ağırlıkları yüzünüze veya göğsünüze düşürmemeye çalışın.

İkinci Yöntem – Tedavi

Dik göğüslere sahip olmak içi egzersizin yanı sıra ufak bir tedavi de uygulamanız gerekiyor. Bu tedavi için pahalı kozmetik ürünlerine ihtiyacınız yoktur. Tek ihtiyacınız olan ise; sızma zeytinyağıdır.

Sırtınıza birkaç yastık alın ve yatağınıza uzanın. Elinize biraz zeytinyağı alarak elinizi birbirine sürtün. İki elinizi de göğüslerinize yerleştirin. Masaj hareketleri yaparak göğsünüzde daireler çizin. Her iki göğsünüzde de 10’ar tane daire yaptıktan sonra işiniz bitti diyebiliriz.

Eğer zeytinyağını elinize biraz fazla aldıysanız göğsünüzden hafif silebilirsiniz. Yalnız yine de göğsünüzde zeytinyağı kalmasına dikkat edin. Çünkü zeytinyağı cildinizin daha esnek olmasını sağlayacaktır. Zeytinyağı tedavisini her gün uygulayabilirsiniz. İsterseniz haftada üç defa da uygulayabilirsiniz. Yalnız etkisini görebilmek için düzenli uygulamaya dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

  1. Dik Göğüslere Sahip Olmak İçin Yöntemler için yorumda bulun

    Dik Göğüslere Sahip Olmak İçin Yöntemler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dik Göğüslere Sahip Olmak İçin Yöntemler için ilk yorumu yapabilirsin.