DeCombo İle Dekorasyon Fikirleri

Evinizin yeniden dekor etmek çok fazla para harcama yerine dekoratif eklemelerin faydalarını düşünün. Dekoratif eklemeler evinize ferahlık katar. Evinizin tarzını, iç tasarım dergileri, antikalar ve kataloglarını inceleyerek uygun olan dekoratif öğeleri seçmek için ilham verebilmektedir. Beğendiğiniz renkler, şekiller, malzemeler ve desenlere dikkat etmeniz gerekir.

Monotonluğu kırmak ve evde etkileyici bir ambiyans eklemek için mobilya elemanları, sanat eserleri ve diğer aksesuarları bulmaya çalışın. Başarısız ev tasarımınızdaki mevcut şeyler kaldırılmalı veya mümkünse bunları yeniden tanımlayabilirsiniz. Evinizde şömine üstü bir yer, sehpa, oturma oda dekorasyonu bir kısmı ve benzeri aksesuarlarla dolduracağınız birkaç yer seçin. Dekoratif öğelerle dolduracağınız öncelikli alanlar bunlar olsun. En iyi süslemeler, hikayeyi kendileri anlatan ve kişiliğinizi ifade edecek olanlardır. En sevdiğiniz resmi şöminenin üzerine asın ya da en sevdiğiniz çiçeklerin olduğu bir vazoyu masaya yerleştirin. Ama her şeyin odanın geri kalanıyla uyumlu olmasına izin verin.

Kapıdaki kilitleri, mutfaktaki ve dolaplardaki kulpları değiştirin, modası geçmeyen her şeyi odanıza atın. Işık kaynaklarını biraz daha romantik ışıklar ile değiştirebilirsiniz. Yatağa dekoratif yastıklar da ekleyebilirsiniz. Seçenekler sayısızdır ve yaratıcılığınız da öyle, bu yüzden hayal gücünüzü kullanın ve büyüleyici ve tazelenmiş ev dekoru yaratın!

Neden Dekore Ederiz?

İnsanlar, eskimiş, modası geçmiş tasarımları güncellemekten hasarlı boyaları onarmaya kadar farklı nedenlerle dekorasyon yaparlar, ancak ister minimal bir değişiklik ister köklü bir revizyon seçelim, hepimiz evlerimizin bizi temsil etmesini isteriz. Aslında evlerimiz kişiliklerimizin bir galerisidir ve hepimiz içinde yaşamak için mükemmel alanı yaratmak isteriz. Dekorasyon fikirleri sadece sanatın bir yönü değildir; bu bir düzen ve mantık duygusudur.

Yeni Bir Eve Taşınmak

Yeniden dekore etmenin en belirgin nedenlerinden biri, evinizi taşıdığınızda, birçoğunun yeni alanlarına kendi damgasını vurmak ve onu başınızın üzerinde bir çatıdan daha fazlasını yapmak istemesidir.

Evinizi yeniden dekore etmeye gelince, ya tulumunuzu giyebilir, kolları sıvayıp kendinizi şımartabilir ya da duvarlarınızı canlandırması için deneyimli bir profesyonellerle anlaşabilirsiniz . Bir profesyonel ile anlaşmak, büyük olasılıkla bir dekoratör işe alıyorlardı ve kalitenin daha iyi olacağına inandıkları için bunu yöntem seçilir.

Profesyonel bir firma arıyorsanız DeCombo sizin için ideal bir seçim olacaktır. DeCombo hem iç hem de dış mekan konusunda profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Firma hakkında daha fazla bilgi için https://decombo.com/ linkine tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. DeCombo İle Dekorasyon Fikirleri için yorumda bulun

    DeCombo İle Dekorasyon Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DeCombo İle Dekorasyon Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.