Bronz Olmak İçin Yöntemler

Günümüzde özellikle yaz aylarında birçok kadın, güneşin altında saatlerce ideal bronzluğa ulaşabilmek adına deyim yerindeyse işkence çekmektedirler. Ancak güneşin altında kalmadan ve vücudun güneş ışınları nedeniyle zarar görmesine engel olarak, bronzlaşabilmenin de mümkün olduğunu söylemek doğrudur. Yaz aylarını beklemeden, daha sağlıklı ve daha kolay bir şekilde bronzlaşmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Gelin birlikte bronzlaşma konusunda kısa yollara birlikte göz atalım.

Bronz Olmak İçin Yöntemler Nelerdir?

 ve Otobronzan

konusunda en iyi sonuçları elde etmek için  yöntemi büyük bir önem taşımaktadır. Bronzlaşma konusunda da yine en iyi sonuçlara sahip olabilmek adına peeling’in büyük bir öneminin olduğunu söylemek mümkün. Peeling yaparak pürüzsüz bir cilde sahip olmak, bronzlaşma konusunda herhangi bir sorun yaşamamanıza ve kötü görüntünün önüne geçmenize neden olacaktır. Bu sayede ölü derilerden arınırken, vücudunuzun kısa süre içerisinde bu sürece adapte olmasına yardımcı olabilirsiniz. Öte yandan otobronzan uygulamadan önce, vücudunuzu bölge bölge ayırmak, çok daha sağlıklı bir bronzlaşma uygulaması yapmanıza yardımcı olacaktır. Alt bacaklar, kalça, karın, göğüs, sırt, omuz, kol, boyun ve el bölgelerinizi tek tek ayırarak, losyonu bölge bölge uygulamanız, bronluk konusunda mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olacaktır. Nuxe Sun Silky Self- Tanning ve The Body Shop gibi ürünler, bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

 

Yüz Bölgesi İçin Özel Yağ

Bronz Olmak İçin Yöntemler Nelerdir

Bronzlaşma konusunda vücudun birçok bölgesini halletmiş olabilirsiniz, ancak unutmamanız gereken bir şey var. Yüz bölgesi, vücudun diğer bölgelerine göre çok daha hassas ve özen gösterilmesi gereken bir bölgedir. Yüz için kullanılan otobronzan ürününün farklı olması ve iki günde bir yenilenmesi gerekmektedir. Otobronzanın iki günde bir yenilenmesinin sebebi ise bu uygulamanın yüz bölgesinde, vücudun diğer bölgelerine göre daha az kalıcılığa sahip olmasıdır. Bununla birlikte iki günde bir uygulamanız, vücudunuz ve yüzünüzün aynı tonda görünmesine yardımcıdır. Dior, Dior Bronze Self- Tanning Oil, bu konuda size fayda sağlayacak olan bir üründür.

 

Özel Bronzlaştırıcı 

Bronzlaşma işlemi için vücudunuza ve yüzünüze birtakım losyonlar, kremler ve yağlar sürmüş olabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken noktalardan biri, söz konusu ürünlerin bir şekilde vücudunuza ve yüzüne sabitlenmesi gerektiğidir. Birçok kişi bu noktada hata yaparak, herhangi bir sabitleyici ürün kullanmamakta ve kötü sonuçlar almaktadır. İşte tam da bu noktada özel olarak pudra, jel ya da likit kullanarak, söz konusu otobronzan uygulamasını sabitlemeniz gerekmektedir. Bu konuda ise Shiseido Bronzer ürünü sizin için doğru olan üründür.

Bir Cevap Yazın

  1. Bronz Olmak İçin Yöntemler Bronz Olmak İçin Yöntemler için yorumda bulun

    Bronz Olmak İçin Yöntemler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bronz Olmak İçin Yöntemler için ilk yorumu yapabilirsin.