Ankara’da Günlük Jeneratör Kiraları Ne Kadar?

2021’de jeneratör kiralamanızın birkaç nedeni olabilir. Belki evinizde elektrik kesildi ve elektrik şirketi onarım yapana kadar işleri devam ettirmeniz gerekiyor. Bu bölgenin sakinlerinin çoğunun bildiği gibi, bu yıl daha önce milyonlarca insan güç kaybettiğinden, bu çok uzak bir fikir değil. Ya da belki yaklaşan bir etkinliğiniz var ve büyük bir alan gibi şu anda sahip olmayan bir yerde güce ihtiyacınız var. Sebep ne olursa olsun, jeneratör kiralamadan önce maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

Çeşitli jeneratörler kiralayabilirsiniz ve ihtiyaçlarınız için doğru olanı seçmeniz önemlidir. Yeterli güç sağlamayan bir jeneratör sipariş etmek güvenlik tehlikelerine neden olabilirken, çok fazla güç sağlayan bir jeneratör sipariş etmek kaynaklarınızı boşa harcayabilir. Aşağıda, kiralık jeneratör Ankara maliyetlerini hesaplamanıza yardımcı olacağız.

Jeneratör Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Jeneratör kiralamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Dikkate alınması gereken ilk şey, ne kadar güce ihtiyacınız olacağıdır. Bunu, jeneratörü çalıştırmayı planladığınız her bir öğeyi listeleyerek yapabilirsiniz. Daha sonra her bir öğenin toplam watt değerini bulmak isteyeceksiniz. Bunu yapmanın bir yolu, o öğenin toplam amperini bulmak ve bu sayıyı watt’a dönüştürmektir.

Amperden watt’a dönüştürmek için amper sayısını volt sayısıyla çarpın. Çoğu elektrikli cihaz, üzerinde bir yerde listelenen toplam amper ve volta sahip olacaktır. Elektrik kablosunun nerede olduğuna bakmayı deneyin. Çoğu durumda, amper ve volt ile birlikte doğrudan cihazda listelenen watt gereksinimlerini bulabilir ve sizi herhangi bir matematik yapmaktan kurtarır.

Çalıştırmanız gerekenlerin toplam watt gereksinimlerini bulduktan sonra hepsini bir araya toplayın. Cihazlarınızı farklı zamanlarda çalıştırmayı planlıyorsanız, herhangi bir zamanda kullanmanız gereken en fazla watt’ı hesaplayın. Bu, bir jeneratör kiraladığınızda hangi boyutta jeneratöre ihtiyacınız olacağını belirlerken önemli bir sayıdır, çünkü tüm bu wattları aynı anda idare edebilecek bir şeye ihtiyacınız olacaktır.

Dikkate alınması gereken başka bir şey de, jeneratörün ne kadar süreyle çalışması gerektiğidir. Örneğin, bir şantiyeye tüm gün elektrik vermek isteyen birinin, birkaç saatliğine birkaç ışık çalıştıran birinden daha büyük bir jeneratöre ihtiyacı olacaktır. Jeneratörünüzü toplam kaç saat veya günde kaç saat çalıştırmanız gerektiğine dair bir tahmin oluşturmaya çalışın. Bir jeneratör kiralama uzmanıyla jeneratör seçeneklerini tartışırken bu bilgiyi elinizin altında bulundurun.

Son olarak, gazın maliyetini göz önünde bulundurursanız en iyisi olur. Dizel jeneratörler, daha verimli oldukları ve daha uzun ömürlü oldukları için tipik olarak en iyi seçeneğinizdir. Ayrıca dizel motorlar daha hızlı çalışmaya başlar, bu da hızlı sonuçlara ihtiyacınız olduğunda önemlidir. Bununla birlikte, bir dizel jeneratörün faydaları ile birlikte dizel gaz satın alma maliyeti gelir. Jeneratörü dizel gazla yeniden doldurmanın maliyetlerini göz önünde bulundurmak ve bunu toplam maliyet tahminlerinize dahil etmek isteyeceksiniz. Kiralık jeneratör fiyatları Ankara hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://koseoglujenerator.com/ linkine göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Ankara’da Günlük Jeneratör Kiraları Ne Kadar? için yorumda bulun

    Ankara’da Günlük Jeneratör Kiraları Ne Kadar? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ankara’da Günlük Jeneratör Kiraları Ne Kadar? için ilk yorumu yapabilirsin.