Oriflame Nedir, Nasıl Kazanç Sağlanır?

Nasıl Kayıt Olunur ?

 

Günümüzde ek kazanç yolu olarak tercih edilen sistemlerden biri olan katalog satışı sermayesiz ve kazançlı bir iştir. Hiçbir ücret yatırmadan başlayabileceğiniz bu ticaret sisteminde, evinizin konforunda para kazanmak mümkündür. İster bir işiniz olsun ister olmasın bu sistemde para kazanabilirsiniz. Para kazanacağınız gibi sadece kendi ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyata karşılamak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

Katalog Sistemi Nedir?

Türkiye’de hızla gelişmekte olan güzellik sektöründe ürünler mağazalardan alınabileceği gibi evinizden katalogla da satın alabilirsiniz. Eğer satıcı olarak oriflame satış sisteminde yer alacaksanız kendinizi bir güzellik ürünleri satışı yapan mağaza sahibi olarak da görebilirsiniz. Bu işe başlarken hiçbir sermaye yatırmanıza da gerek yok üstelik. Üye olduğunuz ilk gün itibari ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan kataloglar size firma ya da temsilciniz tarafından gönderilir.

Network marketing olarak da bilinen katalog satış sistemi, hayallerinize kavuşmanız için size ayrıcalıklar sunar. Satış üzerinden edineceğiniz kar ile bütçenize sizde katkı da bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz üyeliklerde danışmanlarımız size ulaşarak hem katalog gönderimini sağlamakta hem de aklınıza takılan bütün sorularınız yanıtlamaktadır. Kariyer planınızı danışmanlarımız ile hemen oluşturabilir, kazanmaya sizde başlayabilirsiniz.

Nasıl Üye Olurum?

Tamamen ücretsiz olan oriflame üyelik sisteminde sizden bazı temel bilgiler istenmektedir. Adınız, soyadınız, cep numaranız, e posta adresiniz gibi bilgileriniz sisteme girişiniz için gereklidir. Tüm bilgilerinizi tamamladıktan sonra oriflame kayıt ol butonunu tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman üyeliğinizi ücretsiz iptal edebilirsiniz.

Üyelik işleminden sonra şifreniz ile temsilcilere özel olan sayfaya artık giriş yapabilirsiniz. Bu ekranda size özel ayrıcalıklı dünyadan yaralanarak indirimli olan ürünleri, promosyon ürünlerini, hediyelerinizi görebilirsiniz. Ayrıca alt ekibinizi kurarak daha fazla satış yaparken daha çok kazanmak da mümkündür. Size özel açılan temsilci sayfanızda alt ekibinizi takip edebilirsiniz.

Üyelikten Sonra Sipariş Verme

Üyelik işlemi gerçekleşen yeni temsilcimiz istediği zaman sipariş verebilir. Belirli bir süresi olmamakla beraber istediği miktarda da ürün getirtebilir. Ürünlerini ister sistem üzerinden kredi kartı ile isterse kapıda ödeme ile satın alabilir.

Önce Kayıt Ol Sonra Daha Çok Kazan

Sadece satış üzerinden kazanç değil kariyer yaparak daha çok kazanmak sizin elinizde. Kendi ekip arkadaşlarınızı belirleyerek seviye atlamak size daha çok kazandıracaktır. Üstelik prim sistemi ile her seviyede ek primler kazanırsınız. Bu kazanç miktarını siz belirlersiniz. Her bir üyeniz üzerinden de belirli oranda kar marjı aylık kazancınıza yansıtılır. Her şey önce üye olmakla başlar.

Bir Cevap Yazın

  1. oriflame nedir Oriflame Nedir, Nasıl Kazanç Sağlanır? için yorumda bulun

    Oriflame Nedir, Nasıl Kazanç Sağlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oriflame Nedir, Nasıl Kazanç Sağlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.