Oriflame Markası ve Avantajları

Oriflame Cosmetics, İsviçre Lüksemburg menşeli lüks kozmetik markasıdır. Şirket cilt bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri ile tüm dünyaya satışını yapmaktadır. Oriflame ürünleri kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilen bir ürün grubundan oluşmamaktadır.
Oriflame ürünleri 7 total grupta toplanabilir:

  1. Cilt Bakımı
  2. Makyaj
  3. Kokular
  4. Kişisel Bakım
  5. Saç
  6. Aksesuar
  7. Gıda Takviyeleri

Oriflame tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hizmet vermektedir. Oriflame Türkiye olarak ülkemizde faaliyet gösteren Lüksemburg menşeli şirket ülkemizde de çalışmaları sayesinde hatrı sayılır bir kitleye sahiptir.

Oriflame Ürünleri 

Her ay çıkardığı Oriflame katalogu ile Oriflame urunleri yelpazesini değerli müşterileri ile buluşturan marka satışlarını her yıl arttırmaktadır.

Oriflame ürünleri hem kadınlara hem erkeklere yöneliktir. Erkek bakım ve kadın çeşit ürünlerinden oluşan Oriflame markasının ürünlerine biraz göz atalım.

Oriflame ürünleri web sitesinde kategorilere ayrılmış şekilde sergilenmektedir. Güzellik rutinleri, cilt bakımı, makyaj, kokular, kişisel bakım, saç bakımı, aksesuarlar, wellness ve erkek bakımı şeklinde kategorilendirilmiştir.

Güzellik Rutinleri başlığı altında bulunan ürünler: hem güzellik hem de zinde dolu bir yaşama adım atmanın ilk yolu güzellik rutinlerinden geçer diyen Oriflame güzelliğin ve zindeliğin anahtarının güzellik rutinlerinden geçtiğini söyler. Yaşlanma karşıtı cilt bakım setleri, wellness hem kadın hem erkekler için olan setleri müşterilerine güzellik ve zinde rutinlerinin olmazsa olmazları olarak sunulmaktadır.

Katalogları sayesinde edineceğiniz daha nice ürünleri sayesinde güzellik sırlarınızı kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

Oriflame markasına ait bir diğer ürün grubu ise cilt bakımı grubudur. Cilt bakımı grubu maskeler, balmlar, gece-gündüz kremleri, losyonlar ve boosterlar ile cildinizin yeni bir merhaba demesine yardımcı oluyor.

Oriflame makyaj ürünleri, allıklar, rujlar, maskaralar, kontür kitleri yeni yüzünüze merhaba deyin. Oriflame kokular, çeşitli miskler ile donatılmış lüks parfüm çeşitleri ile güzel bir yaşantının kapısını sizler için aralıyor.

Oriflame kişisel bakım rutinlerinizi paylaşmak istiyor. Deodorantlar, mis gibi duş jelleri sizleri bekliyor.

Oriflame aksesuarlar; çantalar, şallar, takılar, saç aksesuarları, güneş gözlükleri ve yanında güzellik için lazım olan tüm araçları beraberinde sizlere sunuyor.

Oriflame saç bakım ürünleri her saç tipine uygun, onarıcı ve bakım yapan şampuanları ve kremleri ile birlikte müşterilerine sunulmaktadır.

Oriflame wellness, gün içinde besin takviyesi olarak alacağımız ürünleri kapsar. Vitaminler, wellness setler ile beraber sunulmaktadır.

Oriflame erkek bakımı, kokular, arındırıcılar, deodorantlar, tıraş köpükleri, saç jöleleri gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Oriflame Üye Ol

Oriflame markasına üye olarak avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz. Oriflame web sitesinden oriflame uye ol butonunu tıklayarak üye olabilir, hayatınızı Oriflame ile güzelleştirebilirsiniz.

Oriflame Üyelik 

Oriflame müşterilerine üyelik hakkı vererek özellikle tüm kadınlara hayatlarını değiştirme fırsatı veriyor. Oriflame marka ortağı olarak istediğiniz zaman çalışabilir, aynı zamanda tüm dünyayı gezebilir ve bu güzellik topluluğunun bir üyesi olabilirsiniz. Oriflame uyelik ile Avrupanın en büyük güzellik ağına katılarak sizde güzellikten payınızı alın.

50 yıldan fazla bir süredir Oriflame tüm paydaşlarına sende yapabilirsin diyor sizde bu ağa katılarak hem para kazanabilir hem de belirttiğimiz avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Oriflame Markası ve Avantajları için yorumda bulun

    Oriflame Markası ve Avantajları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oriflame Markası ve Avantajları için ilk yorumu yapabilirsin.