Monoton İlişkilere Öneriler

Canımızdan çok sevdiğimiz sevgilimizle uzun bir süredir olduğumuzda ya da onunla aynı evi paylaştığımızda maalesef ki ilişkimiz monotonlaştığı için birbirimizden soğuyabiliyor ve zamanımızı arkadaşlarımızla geçirmeyi tercih edebiliyoruz.

Aslında bu durum, çoğu zaman onu sevmediğimiz ya da ondan sıkıldığımız anlamına da gelmiyor. Bazen değişiklik ihtiyacı hissetmemiz; başka arkadaşlarımıza hatta başka erkeklere yönelmemize neden olabiliyor.

Bu yüzden de ilişkiniz monotonlaşmaya başladığında bu durumun artık birbirinize tamamen alışmanızdan değil de hayatınızda farklı aktivitelere yer vermememenizden kaynaklandığını hiçbir şekilde unutmamalı, sevgilinizle ayrılmak yerine monoton ilişkinizi hareketlendirmeye ve renklendirmeye çalışmalısınız. Bu sayede heyecanını ve cazibesini yitiren ilişkinizi her daim ayakta tutmayı başarabilir, erkek arkadaşınıza her gün yeniden aşık olabilirsiniz.

Monoton ilişkilere öneriler başlıklı bu yazımızda hem ilişkinize hem de yaşamınıza hareket katacak bazı tavsiyelerimize yer vermek istiyoruz.

İşte; monoton ilişkileri eski heyecanına kavuşturmanın en kolay yöntemleri:

  • Yurtdışı seyahatine çıkın!

Sevgilinizle farklı bir şehirde, farklı insanlarla ve değişik bir atmosferde geçirebileceğiniz harika bir tatil hem kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir hem de ilişkinizi güçlendirebilir.

Otel odasında sevgilinizle birlikte konakladığınızda kendinizi yenilenmiş gibi hissedebilir ve sevgilinizle başka bir şehirde birlikte olmanın sizi gayet de mutlu ettiğini bir kez daha hatırlayabilirsiniz.

Yurtdışı seyahatiniz esnasında yabancılarla yepyeni arkadaşlıklar kurabilir; son derece monoton giden hayatınızın bir anda renklendiğine tanık olabilirsiniz.

  • Cinsel hayatınızı renklendirin!

İlişkilerin monotonlaşmasının en önemli nedenlerinden biri de şüphesiz ki sevgililerin sürekli aynı yatağı paylaşmaları ve aynı şekilde sevişmeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu durumda cinsel birliktelik; çiftler arasında haz ve tat almaktan daha çok bir alışkanlığa ve göreve dönüşüyor.

Sevgilinizin cinselliğe yalnızca görev gözüyle bakmaması için mutlaka cinsel hayatınızı renklendirmelisiniz. Seksi iç çamaşırları, seksi gecelikler ve birtakım seks fantezi oyuncakları ile monotonlaşmaya yüz tutan cinsel yaşamınızı bir anda tutkulu ve şehvetli bir cinsel birlikteliğe dönüştürebilirsiniz.

Farklı cinsel fantezilere açık olarak, örneğin ev dışında başka yerlerde de sevgilinizle cinsel birliktelik yaşayarak, sevgilinizin size hala ilk günkü gibi istek duymasını garantileyebilirsiniz.

  • Birlikte sosyal aktivitelere katılın!

Dans kursu, yoga ya da meditasyon. Sevgilinizle birlikte katılabileceğiniz bir kurs ya da ev partisi gibi eğlenceli bir aktivite; ilişkinize bakış açınızın değişmesini sağlayabilir.

Hayatınıza güzellikler ekledikçe hayatınızın monotonlaşmasından sevgilinizi sorumlu tutmayı bırakabilir; sevgiliniz varken bile hayatınızın eğlenceli bir şekilde geçebileceğine olan inancınızı tekrar geri kazanabilirsiniz.

Unutmayın ki, ilişkinizi ve hayatınızı her daim adrenalinle doldurmak tamamen sizin elinizde!

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Monoton İlişkilere Öneriler için yorumda bulun

    Monoton İlişkilere Öneriler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Monoton İlişkilere Öneriler için ilk yorumu yapabilirsin.