Kışa Uygun Moda Fikirleri

Bayanlar için kıyafet seçmek oldukça zordur. Sürekli olarak düşündükleri şey ‘’ Bugün Ne Giysem? ’’ dir. Bizde siz değerli okurlarımıza bir nebze faydalı olabilmek açısından geniş çaplı bir araştırma yaptık. Bu makalemizde ise kış mevsiminde giyebileceğiniz kıyafetler hakkında bilgiler topladık.

Kışa Uygun Fikirleri

Kışa Uygun Moda

  • Hafta sonu bir arkadaşınız ile bir yerlerde vakit geçirmek için hazırlanmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken gardırobunuzun önüne geçip sade kıyafetlerinizi seçmeniz olacaktır. Çünkü hafta içi yeterince şık kıyafetler üzerinizde taşıyorsunuz. Hafta sonu ise rahat edebileceğiniz sade ve şık kıyafetleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun için altınıza siyah bir jean tercih edebilirsiniz. Üzerine ise sade ve şık bir bluz giyebilirsiniz. Boynunuza dolayacağınız atkı ile kıyafetinize renk yatabilirsiniz. Ayrıca botlarınızda renkli bir model tercih ederseniz böylelikle dikkat çekici bir özelliğe bürünmüş olacaksınız. Diğer bir önerimiz ise boyfriend bir kotu gömlek ile kombinlemek olacaktır. Ekstra olarak bu kombininizi çok fazla topuğu olmayan bir ayakkabı ve şık bir ceket ile bütünleyebilirsiniz.
  • Genellikle kış aylarında beyaz giymek kimsenin tercihi değildir. Aslında beyaz her mevsimde giyilebilecek bir renk seçeneğidir. Beyaz her zaman asilliğin ve zarafetin temsilcisidir. Kış aylarında saçlarınızı koyu tonda kullanırsanız ve beyaz bir elbise giyerek altına da uzun ve kahve tonlarda bir çizme seçerekten şık bir görüntü elde etmiş olursunuz. Beyaz elbisenizin üzerine de siyah bir deri ceket giyerek son derece muazzam bir görüntüye kavuşmuş olacaksınız.
  • 2018 yılına damga vuran plastik kıyafetler son derece şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Şeffaf olan kıyafetler içerinizdeki bluzu gösterse de renkli olan kıyafetler içerinizdeki bluzu göstermemektir. Düz siyah bir şekilde giyinerekten üzerinize ise şeffaf ve renkli bir ceket tercih ederek son derece güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz. Farklı olan ceketiniz herkes tarafından beğenilecek ve ilgi görecektir. Ancak hava çok soğuksa şeffaf ceketi giymenizi önermiyoruz. Genellikle yağmurlu havalarda kombinlerseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Böylelikle yağmurda ıslanmanızı da engelleyecektir.
  • Diğer bir yağmurlu günde önerimiz ise siyah boğazlı bir kazak üzerine kahve tonlarında bir ceket ve altına siyah bir jean ile bütün oluşturabilirsiniz. Ayrıca aksesuar olarak ise sade ve şık bir saat takabilirsiniz. Çok fazla abartılı olmanıza gerek yok. Yağmurlu bir havada yapılacak bir kombin olduğu içinde siyah bir şemsiye de kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Kışa Uygun Moda Fikirleri Kışa Uygun Moda Fikirleri için yorumda bulun

    Kışa Uygun Moda Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kışa Uygun Moda Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.