Gerçek Aşk Nasıl Bulunur?

Ruh eşimizi arayıp durduğumuz uzun hayat yolculuğunda hangimiz; hayal kırıklıklarımız yüzünden aşktan soğumuyoruz ki? Ancak; ne olursa olsun bir gün ruh eşimizi bulacağımıza dair olan inancımızı da hiçbir şekilde kaybetmiyor; hayalimizde erkeği ya da kadını aramaya devam ediyoruz.

Ruh eşimizin bir yerlerde bizi beklediği inancıyla yaşıyor; yaşadığımız onca kırgınlıklara rağmen yolumuza umutla devam ediyoruz.

Gerçek nasıl bulunur? başlıklı bu yazımızda gerçek aşkı arayanlara birkaç ufak ipucu vermek istedik.

İşte; gerçek aşkı bulmanıza yardımcı olacak altın niteliğinde tavsiyelerimiz:

  • Her zaman kendiniz olun

Sizi tamamlayan, diğer yarınızı aradığınız bu süreçte doğru kişiyi bulabilmeniz için her daim kendiniz olmanız; yani yapmacık davranmamanız gerekiyor.

Aksi halde farklı bir karaktere bürünmeniz, yanlış kişilerle bir aşk ilişkisinde kendinizi bulmanıza neden olabilir.

Böyle bir durumla karşılaşmamak adına her zaman kendiniz olmaktan çekinmeyin!

  • Yalnız kalmaktan korkmayın

Sırf yalnız kalmaktan korktuğunuz için sürekli olarak farklı sevgililer edinmeniz; kısa bir süreliğine yalnız kalmanızı engelleyebilir. Ancak; bu ilişkilerin hiçbir zaman uzun süreli olmayacağını da hatırlatmakta fayda var.

Yanlış kişilerle sırf yalnız kalmaktan korktuğunuz için başladığınız bir ilişki; belki de yanı başınızda bulunan ruh eşinizi görmenizi de engelleyebilir.

Bu yüzden de ne olursa olsun; doğru kişiyi bulana dek yalnız kalmaktan korkmamalısınız!

  • Karşınızdaki kişiyi her yönüyle kabullenmeyi öğrenin

Maalesef ki biz kadınlar; karşımızdaki kişiyi her yönüyle kabul etmek yerine onu değiştirmeye uğraşıyor; karşımızdaki kişiyi hayalimizdeki erkek modeline sokmaya çalışıyoruz.

Ancak bu zorlama durum; çoğu zaman işe yaramıyor ve ilişkilerimiz, ayrılıkla sonuçlanıyor.

Karşınızdaki kişiyi her yönüyle kabullenerek, ya da size ters gelen davranışları bulunan sevgilinizle ilişkiyi uzatmayarak, gerçek aşkı bulma yolunda doğru bir adım atabilirsiniz.

  • Geçmiş hatalarınızdan ders alın

Belki de ilişkilerinizin bu denli kısa sürmesi ve aradığınız kişiyi bir türlü bulamamanız; sizden kaynaklanıyor olabilir.

Yani kendinizi kusursuz görmek yerine geçmişteki hatalarınızdan ders alarak, aynı hataları tekrarlamayarak doğru kişiyi daha kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz.

  • Ten uyumunu mutlaka göz önünde bulundurun

Uzun bir süre boyunca ilişkilerini yürütmeyi başaran kişilerin sırrının ten uyumu olduğunu her daim aklınızda bulundurun.

Ten uyumunu yakalayamadığınız bir kişiyle sırf kalbi güzel olduğu için ilişkiyi sürdürmeniz; ileri süreçte ilişkiden ve sevgilinizden soğumanıza neden olabilir.

Bu yüzden de ten uyumunun ilişkilerde kilit nokta olduğunu her daim göz önünde bulundurmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

  1. Gerçek Aşk Nasıl Bulunur? için yorumda bulun

    Gerçek Aşk Nasıl Bulunur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gerçek Aşk Nasıl Bulunur? için ilk yorumu yapabilirsin.