Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder?

Erkekler karmaşık, anlamsız ve çözümlenemez bir yapıya sahip olmalarından ötürü çoğu zaman kadınlar tarafından çözümlenemezler. Bu nedenle bir kadın, bir erkeğin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda aslında pek emin değildir. Ancak bu konunun anlaşılmasının imkansız olduğunu söylemekte yanlış bir yaklaşım olacaktır. Peki kadınlar erkeklerin kendilerinden hoşlandıklarını nasıl anlarlar?

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder?

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder

Bakışlar Çok Önemlidir

Bir erkek, ciddi anlamda hoşlandığı kadına farklı, sadece flört olarak gördüğü kadına ise çok farklı şekillerde bakmaktadır. Bu nedenle bakışların büyük rol oynadığını, bir kadının bir erkeğin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını ancak bakışlardan anlayabileceğini söylemek mümkündür. Sizi sadece flört olarak gören bir erkek, kendinden çok emindir ve size çok uzun süre bakabilmektedir. Ancak sizden ciddi anlamda hoşlanan bir erkeğin size kolay kolay bakması pekte kolay değildir. Bu nedenle göz göze geldiğinizde veya benzeri durumlarda size bakmaya çekinerek gözlerini sürekli olarak kaçıracaktır. Bu konuda dikkat ederek, bir erkeğin size karşı neler hissettiğini biraz da olsun çözebilirsiniz.

Jest ve Mimiklerin de Yeri Ayrıdır

Bir erkeğin hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda kadına ipucu veren diğer konuların başında jest ve mimikler yer almaktadır. Bakışlardan sonra jest ve mimiklerin bir erkeği ele veren en önemli ayrıntı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Sizden hoşlanan bir erkek, hareketlerine, jest ve mimiklerine dikkat etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Kibar görünmek, sürekli olarak gülümsemek, kendini kontrol altında tutmaya çalışmak ve bunu mimiklerine yansıtması, bir erkeğin sizden kesin olarak hoşlandığı anlamına gelen işaretlerdir. Sürekli olarak bir yerlerde tesadüfen karşılaşmış havası veren erkekler, aslında bunu planlayarak yapmaktadırlar. Bu gibi hareketler size karşı bir hoşlantı içerisinde olduklarının en büyük göstergeleridir.

Mesaj Kutunuz Onun Mesajlarıyla Dolmuşsa

Bir erkek, hoşlandığı bir kızla sürekli olarak diyalog halinde olmak ve sürekli olarak veri akışı içerisinde olmak ister. Yan yana olmasa bile bunu çeşitli iletişim araçları ile yaparak sürekli olarak yanınızda olduğunu belli etmek ister. Bu nedenle zaman içerisinde mesaj kutunuzun onunla dolduğunuzu görürseniz şaşırmayın. Bu erkeğin size karşı iyi hislerinin olduğunu ve size ciddi anlamda değer verdiğini söyleyebiliriz. Öte yandan yüz yüze konuşmaktan çekinen erkek, mesajda her şeyi daha kolay yazabileceği için mesajlaşmayı daha sık tercih etmektedir. Bu durum da aslında hoşlandığının önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Genel olarak bu belirtiler, bir erkeğin size nasıl yaklaştığının en önemli göstergeleridir.

Bir Cevap Yazın

  1. Erkeklerin Hoşlanması Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder? için yorumda bulun

    Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder? için ilk yorumu yapabilirsin.