Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

Özellikle erkek arkadaşımızın günü yaklaştığında ya da sevgililer gününe oldukça kısa bir zaman dilimi kaldığında hangimiz telaşa kapılmıyoruz ki? Erkek arkadaşımıza armağan edeceğimiz hediyenin hem anlamlı ve özel olmasını diliyor hem de en içten duygularımızı doğru bir şekilde yansıtmasını diliyoruz.

Bir de erkek arkadaşımızla yeni çıkmaya başladıysak; onun nelerden hoşlandığını kapsamlı bir şekilde bilmediğimiz için hediye seçimi esnasında epey bir zorlanabiliyoruz. Lakin söz konusu uzun bir süredir devam eden ilişkimiz olduğunda ise sevgilimize daha önce almadığımız bir hediye alabilmenin yollarını araştırıyoruz. Kısacası ilişkimiz ister yeni olsun ister uzun; sevgilimize hediye alma zamanı gelip çattığında kendimizi bir çıkmazın içinde buluveriyoruz.

Bu yazımızda yakın zamanda sevgilisine ya da eşine hediye almayı planlayanlar için kısaca erkeğe alınabilecek hediyeler listemize yer vermek istedik.

İşte; erkeğe alınabilecek hediyeler listemiz:

  • Zippo

Eşiniz ya da sevgiliniz sigara kullanıyorsa sevgililer gününde ona hem sizin hem de onun isminin yazdığı güzel bir gümüş kaplama zippo armağan edebilirsiniz.

Zippo tasarımı konusunda yardım almak içinse internette özel tasarım zippo satışı gerçekleştiren ve size kendi tasarımınızı kendiniz gerçekleştirme fırsatı veren siteleri tercih edebilirsiniz.

  • Kol saati

Son derece klasik bir hediye fikri olsa bile gösterişli bir kol saatine hayır, diyebilecek bir erkeğin var olduğunu düşünmüyoruz.

Bu yüzden de işinizi garantiye almak isterseniz; sevgilinizin uzun yıllar boyunca kolundan çıkarmak bile istemeyeceği, kaliteli bir markaya ait, orijinal bir kol saatini sevgilinize hediye edebilirsiniz.

  • Güneş gözlüğü

Karizmatik bir görünümden asla vazgeçmeyen erkeklerin en çok kullandıkları aksesuarlardan biri olan güneş gözlüğü; gözlük kullanmayı seven erkek arkadaşınız için harika bir hediye seçimi olabilir.

  • Fotoğraf baskılı kupa

Sevgilinize armağan edeceğiniz hediyenin hem özel hem de biraz daha ekonomik olmasını diliyorsanız; sizin için en doğru hediyenin sizin ve sevgilinizin fotoğrafının yer aldığı fotoğraf baskılı bir kupa olacağını söyleyebiliriz.

  • İsme özel sigara tabakası

Her ne kadar günümüz erkekleri sigara paketlerini arka ceplerinde ve kendi ambalajlarında taşımaktan hoşlansalar da hala sigara tabakası kullananlar da yok değil.

Sevgilinizin ve sizin isminizin üzerinde yazılı olduğu bir sigara tabakası; sigara içen sevgiliniz için muhteşem bir armağan olabilir.

  • Film şeritli yastık

Sevgilinizin geceleri başını her yastığına koyduğunda sizi düşünerek uyumasını diliyorsanız; ona birlikte çekindiğiniz fotoğrafları üzerine bastırdığınız bir film şeritli yastık armağan etme fikrine şans verebilirsiniz.

Şimdiden bol şans diliyoruz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Erkeğe Alınabilecek Hediyeler için yorumda bulun

    Erkeğe Alınabilecek Hediyeler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkeğe Alınabilecek Hediyeler için ilk yorumu yapabilirsin.