Çantada Desigual Akımıyla Tanışmak İsteyenler Buraya

Desigual çanta, farklı tasarımlarıyla ün salmış bir İspanyol markasıdır. Dünya genelinde 72 ülkede mağazası olduğunu bildiğimiz moda devi, dinamik gelişme evresini sürdürmektedir. Asıl merkezi Barselona’da olan markanın felsefesi ve sloganı ise “La vida es chula ya” yani “Hayat güzeldir”. Sloganından da anlaşılacağı gibi Desigual markası, tasarımlarında hayatı güzelleştirecek ve insanlarda farklı bakış açıları yaratacak modellere yer vermektedir. Marka, ürünlerinde parlak renkler ve keyifli desenlerin olmasıyla en büyük ayırt ediciliğini kazanmaktadır.

İsveçli ünlü tasarımcı Thomas Meyer tarafından 1984 yılında kurulan Desigual, hızlı büyüme göstermiştir. Tutkulu bir tasarımcı olan Mayer, her bireyin kendi içselliğini yaşayabileceği giyim ve aksesuar ürünlerine sahip olması gerektiğine inanmaktaymış. Bu nedenle de her kadının bireysel isteklerini ve eşsiz yanlarını yansıtabileceği ürünler tasarlamak istemiş. Ayrıca uygun fiyat politikası belirlemeyi amaç edinen tasarımcı, maksimum faydaya hizmet etmiştir.

Süreklilik sağlayan Desigual markası, büyümesini Avrupa çapında hızla gerçekleştirmiştir. 2011 yılından itibaren Asya, Orta Doğu ve ABD şehirlerinde mağazalar açmıştır. Günümüzde 300 civarında mağazaya sahip olan Desigual, New York, Paris, Berlin, Londra gibi birçok başkentte adını duyurmuştur.

Desigual Çanta Modellerinin Özelliği Nedir?

Çeşitli kampanyalarla sektörde lansman oluşturan Desigual, özgün pazarlama taktikleriyle öne çıkmaktadır. Alışveriş yapan müşterilerine giyim ürünü sunmak gibi kampanyalara imza atarak daimi bir kitle oluşturdu. Cesur tasarımlara ev sahipliği yapması kimi zaman tereddütler oluştursa da kendine has tarzını benimseten Desigual, tasarımlarıyla farklılık yaratmaya devam etti.

Desigual kelime anlamı olarak İspanyolca’da farklı, aynı olmayan olarak tabir edilmektedir. Anlamını öğrendikten sonra tasarımlarını farklı bir açısıyla inceleyeceğiniz markanın Desigual çanta online satış adresleri bulunmaktadır. Yenilikçi modellere ulaşmanıza aracılık yapan alışveriş sitelerinden biri de Markabul’dur. Stil ve tasarım yönüyle birçok markadan ayrışan Desigual çanta modelleri; clutch çanta, cüzdan, günlük çanta, omuz çantası, postacı çanta çeşitleriyle kombinlerinize şıklık sunuyor. Rengarenk geometrik ve çiçek desenlerinin hakim olduğu modeller enerjik kişilere hitap ediyor. Hayatı her an dolu dolu yaşamak istiyorsanız Markabul platformunda yer alan Desigual çanta fiyatlarını inceleyebilirsiniz: https://www.markabul.com/desigual-canta-c176b16730/

Desigual Markası Felsefesiyle Öne Çıkıyor

Pozitif, canlı ve hareketli tasarımlara imza atan Desigual, herkese özgü eğlence anlayışı taşıyor. Envai çeşit model ve renk cümbüşünün yer aldığı modeller, Desigual çanta online satış adresi olan Markabul’da bulacağınız yepyeni parçalarla fark yaratıyor.

Görür görmez enerji dolduran Desigual çanta fiyatları, her bütçeye uygun tutarlara sahip. Kaliteli ve şık tasarımlar çin oldukça makul tutarlarla sunulan modeller, gündelik giyimde şıklığınızla anılacağınız kombinler vadediyor. Otantik ve bohem tarzın etkilerini barındıran tasarım çeşitliliği spor ve rahat giyimi benimseyenlerin ilk tercihleri oluyor. Siz de klasik çantalardan sıkıldıysanız ve giyim tarzınıza canlılık katmak istiyorsanız bu markayı kaçırmayarak farklı konseptler oluşturabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Çantada Desigual Akımıyla Tanışmak İsteyenler Buraya için yorumda bulun

    Çantada Desigual Akımıyla Tanışmak İsteyenler Buraya için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çantada Desigual Akımıyla Tanışmak İsteyenler Buraya için ilk yorumu yapabilirsin.