Hem Sıcak Hem Şık Kış Kombini İçin 5 Tüyo

Zamanla soğuyan kış günlerine stilinize renk katmaya ne dersiniz? Pek çok kadın kış mevsimini sevmez. Soğuk, rüzgar, kar hiç onlara göre değildir. Yağmur biz kadınlar için romantizmi yaşatsa da kasvetli ve bulutlu havalar hiç bizlere göre değildir. O kasvetli havalar sadece havayı değil, ruhumuzu da etkilemektedir ve bizleri melankolik bir modaya sokmaktadır.

Dört mevsimi yaşadığımız ülkemizde, soğuk günler, yağmur, kış, çamur eksik olmuyor. Biz kadınlarda çareler tükenmez. Kadınlar olarak bizde bu havalarda işe yarayabilecek, bizlere enerji olacak çözümler bularak, kıyafetlerimize şıklık katmanın yollarını ararız.  Yaptığımız kombinler bizleri üşütmemeli, aynı zamanda bizleri enerji vermelidir. Rahatlığı ve şıklığı da içinde barındırmalıdır. O zaman sözü daha fazla uzatmadan sıcacık, bol enerjili, şık mı şık kış kombin tüyolarını inceleme başlayalım.

Beresiz Kış Kombini Olur mu?

Kışın bizleri hem soğuktan koruyacak hem de stilimize enerji ve renk katacak en önemli parçaların başında bere gelmektedir. Üstelik son zamanlarda bereler her türlü kıyafetler ile kombin edilebilmektedir.

Kış Kombini

Battaniye Gibi Büyük Şallara Ne Dersiniz?

Şallar her kış kadınları renklendiren parçalardan bir tanesidir. Ancak bu yıl bu şalların boyutları daha da büyüdü.  Oversized renkli şallar, kumaş türleri ve desenleriyle hem içinizi ısıtıyor hem de hareket katıyor. Bu soğuk kış aylarında oversize şalları çok şık kombinleyebilirsiniz. Ayrıca hemen hemen her markanın bu tarz modelleri görebilirsiniz. En kısa zamanda bir tane almanızı tavsiye ederiz.

Paltonuzu Konuşturun

Kombininiz sıkıcı geliyorsa, kıyafetlerinizi hareketlendirecek bir palto deneyebilirsiniz. Özellikle hem zayıf görünmek hem de uzun görünmek sizin için olmazsa olmazlarınızın arasındaysa, o zaman monokramatik yani tek renk giyinmek tam size göre olacaktır.

Defilelerde sıkça karşımıza çıkan monokromatik kombinleri sokaklarda giyinmeniz sizin elinizde. Paltoların içerisinde rahatlıkla ceket giyebilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken önemli bir şey var. İçinize giyeceğiniz ceket paltonuzdan daha dar ve kısa olmalıdır.

Kuş Tüyü Gibi Hafif Bir O Kadar da Sıcak Kazaklar

Kış kombinleri denilince kazaksız bir stil mutlaka olmalıdır. Özellikle kalın oversize kazaklar kombinlerin başında yerini almaktadr. Bu sebeple, her desen ve renkten kalın kazakları gardırobunuza ekleyin.

Tüylü Ayakkabılara Ne Dersiniz?

Şirin botlar ve içi tüylü çizmelerle yapılacak kombinlerde ayaklarınız sıcacık olurken, rahatlık ve şıklık da beraberinde gelecektir. Üstelik bu yıl içi tüylü ayakkabılar daha da popüler oluyor. Umarız kombin tavsiyelerimiz sizlere, bu soğuk kış aylarında içinizi ısıtacaktır ve şık görünümünüze katkıda bulunacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. Hem Sıcak Hem Şık Kış Kombini İçin 5 Tüyo için yorumda bulun

    Hem Sıcak Hem Şık Kış Kombini İçin 5 Tüyo için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hem Sıcak Hem Şık Kış Kombini İçin 5 Tüyo için ilk yorumu yapabilirsin.