Düğünde Mükemmel Görülmenin Sırları

Düğün hazırlıklarında stresli bir dönemden geçeceksiniz. Herkes sizlere farklı bir görüş söylese de siz yine de kendinizden ödün vermeden ve kendi isteklerinizi asla göz ardı etmeden bir an önce karar vermeye bakın deriz.

Saç

Eğer ki düğününüzde saçınızı önceden belirlemiş iseniz düğün tarihinize 6-12 ay kala saçlarınıza işlem yaptırmalısınız. Düğünde topuz yaptırmak istiyorsanız saçlarınız kısa ise saçlarınızı düğüne aylar kala uzatmaya başlayabilirsiniz. Düğün konusunda hazırlık aşamasına erken başlamak size büyük ölçüde kar elde ettirecektir. Saçınızdan başlayın ve saçınızın doğal mı yoksa abartılı mı, topuz mu yoksa dağınık mı olması gerektiğine karar vermeye bir an önce başlayın. Renk değişikliği istiyorsanız önceden denemeler yapmalısınız. Eğer ki saç renginizi belirleme noktasında geç davranırsanız saçlarınızda yıpranma olabilir. Saçlarınıza saç maskesi yapmalı, kırık varsa uçlarından kestirmeli ve yaz tatiline çıkarsanız eğer koruyucu saç spreyleri sıkarak saçlarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Saçlarınızı doğal bir şekilde kurumaya bırakmalısınız. Düzleştirici veya maşa gibi şekillendirici cihazlardan uzak durmalısınız. Eğer ki saç uçmalarınız çok yıpranmışsa saç uçlarınıza serum uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı onaran bir saç kremi kullanmaya başlamalısınız.

Cilt

Sorunlu bir cilt yapısına sahip iseniz ilk yapmanız gereken bir cildiyeciye gitmek olsun. Cildiniz yağlı veya kuru ise bunun için yapılması gerekenleri doktorunuzun önerilerini uygulayarak atlatabilirsiniz. Doktorunuzun tavsiyelerini yaptıktan sonra cildinizi temizleme sütleriyle temizleyin. yapın. Gözleriniz için de onarıcı bir krem uygulayabilirsiniz. Stresten uzak durmaya çalışın eğer ki stres yaparsanız ki şayet bu sırada yüzünüzde çıkmaya başlar ve hoş bir görüntü elde edemezsiniz. Saunaya girin. Solgun bir cilt yapısına sahip iseniz bu görüntüden kurtulabilirsiniz.

Vücut

Vücudunuz için ise lazer epilasyona başlayabilirsiniz. Bu sayede tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Selülitleriniz için güzellik salonunda masaj yaptırmalı ve selülit kremi alıp evinizde uygulamalısınız.

Kaşlar

Kaşlar yüz güzelliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden estetik duruşa önem verin. Kaşlarınızı kendiniz almaya kalkışmayın kaşınızın yapısını bozabilirsiniz. Göz yapınızın ortaya çıkması için kaşlarınızın kavisinin ve kalınlığının iyi ayarlanması gerekmektedir. Uzman kişilerin yardımıyla kaşlarınızı aldırabilirsiniz.

Tırnaklar

Tırnaklarınız çabuk kırılgan bir yapıya sahip ise ilk önce yapmanız gereken tırnaklarınıza bakım kremleri uygulamak olacaktır. Bakım kremleri uygulayarak tırnaklarınızı güçlendirirsiniz. Çünkü bu tür kremler içerdiği vitamin açısından tırnaklarınızı besler. Ayaklarınız için ise yaptırabilirsiniz. Süre zarfı olarakta düğününüze 1-3 ay kala başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Düğünde Mükemmel Görülmenin Sırları Düğünde Mükemmel Görülmenin Sırları için yorumda bulun

    Düğünde Mükemmel Görülmenin Sırları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Düğünde Mükemmel Görülmenin Sırları için ilk yorumu yapabilirsin.